Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül lévő emberek!...

Teljesen egyedül lévő emberek! Mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

GYíK, 9gag, híroldalak, Reddit, Youtube, zene, munka, alvás, evés, pia, házimunka, családlátogatás, barkácsolás, alvás.


Tudom, az alvás kétszer volt, de az az egyik legfontosabb. Az ultra aktív szociális életet élő, családos, karrierista stb. emberek folyamatos alváshiányban szenvednek. Én megtehetem, hogy átalszok egy egész hétvégét. És ennek felbecsülhetetlen értéke van.

2021. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rajzolok,netezek,videojatekozok,vegiggondolom a vilag nagy fontos dolgait és persze maszturbálok
2021. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem élek egyedül, de...

kirándultam, sétálgattam, foglalkoztam az állataimmal, olvastam, kirakóst raktam, foglalkoztam a hobbijaimmal, pl. hímzés, filmeket néztem (nem korlátlanul, napi 1-2 órát), kertészkedtem, főztem (igen, 1 személyre is mindig fóztem) ilyesmi.

2021. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja igen nekem is van kutyam macskam tengerimalocom ket teknosom szoval nem igazan vagyok egyedul
2021. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Színházba, moziba járok, koncertre járok (így, egyedül is). Edzem. Olvasok. Filmeket, tévéműsorokat nézek (nem sorozatokat, inkább szórakoztató műsorokat). Online kvízeket töltök ki. Sétálok.
2021. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidő után is munnka, Gyk, másnapra készülés, olvasás, netezés, ilyesmi.
2021. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. szept. 1. 19:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg a korotokat leírhatnátok.
2021. szept. 1. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél több programot szervez az ember, annál kisebb az esély, hogy egyedül legyen.
2021. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha magamat nézem, augusztus:


Voltam teljesítménytúrán a Balaton mellett, a Vértesben, a Karancs-Medvesben a Budai hegységben, itt egy kisvasutazással volt egybekötve. Láttam medúzákat, bányatavat, várakat. Tulajdonképpen egy csomó érdekes helyen jártam.


Voltam a Hungaroringen, voltam a Repülőnapon.


Hétköznaponként a lakásom felújítását intézem, mellette sorozatokat nézek és itt vagyok.


Vagy kitalálok valamit, például össze raktam LEGO-ból ezt:

[link]


Hozzá kell tennem, nem vagyok egyedül. Vannak ismerőseim, barátaim, mégis a legtöbb helyre egyedül indultam el. Olyan volt, hogy túrán össze futottam korábbi túratárssal, vagy repülőnapon egy haverral.


32F

2021. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!