Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Inkább legyek teljesen egyedül...

Inkább legyek teljesen egyedül, mint olyan emberekkel akik mellett nem érzem magam jól?

Figyelt kérdés

Mert idióták, mert kihasználnak, meg idegesítenek, mert unalmasak, mert idegbetegek.

Mi a jobb?

Teljes magány vagy ezeknek a tarsasága



2018. júl. 4. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Számomra a teljes magány jobb volt, mikor olyan emberekkel voltam körülvéve, akiket te is említesz.

Viszont ha _mindenki_ kihasznál, idegesít, untat és idegbetegnek tűnik, akkor azért lehet, hogy érdemes önkritikát gyakorolni.

2018. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az egyedüllét
2018. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül :)
2018. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A legjobb egy jó társaságban lenni. A rossz társaság és az egyedüllét között viszont egyértelműen az egyedüllét a jobb. Az egyedüllét nem rossz dolog, sőt. Az rólad szól. Egy rossz társaság viszont kifejezetten feszélyez, és negatív hatással van rád.
2018. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már csak az a baj hogy több 10 éves barátságaim mennek tönkre mert az illető akiket barátomnak hittem elbutult, vagy egy szerencsétlen agyatlan senki lett, akinek abbol áll az élete hogy sajnáltatja magát ahelyett hogy valtoztatna a szar életén , vagy a kapcsolatom ami szintén tönkre ment,vagy a családtagok közt folyó állandó vita amiből én sem maradhatok ki.

És van pár lerázhatatlan új "barát" akikkel nem tudom meg tenni hogy ne találkozzak mert napi kozel 8 órába egy helyre vagyunk bezárva, vahy együtt utazunk, és nincs okom elküldeni mert en lennék a bunkó hogy ő csak beszél magárol en meg nem hallgatom meg, de könyörgöm attol hogy ismer, nem kell állandóan rajtam lógnia, és mégcsak nem is érdekes dolgokat mond hanem... konkretan semmi tartalma nincs annak amit mond. Ő se tudja mit mondjon, nem történik vele semmi.

Egyikkel sem torténik semmi, mindenki csak sír. Nem csinálnak semmit, nincs véleményük semmirőlsem, mintha gondolkodásra keptelen robotok lennének akiknek az egyetlen céluk hogy ne haljanak meg, és persze lássanak vagy írjanak.

Eszméletlen...

2018. júl. 4. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a két véglet a jó... ha hülyék vesznek körül akkor inkább mindenkit elzársz és leszel egyedül?

Nézd én is keveredtem már hülyék közé, de tovább álltam... de nem egy barlangba. :DD

2018. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is most pont ezért vagyok egyedül. Egyetlen egy barátom maradt csak, ő értelmes és soha nem csak a szája jár, ha gond van. De hát nem lóghatok mindig a nyakán neki sem és azért rossz érzés mert régebben elég közkedvelt ember voltam.
2018. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül. Ha tényleg ilyenek, ahogy említetted, hogy "kihasználnak" és hogy "idegbetegek", ilyenek csak púp az ember hátán, szerintem jó pár bekövetkező problémát kerülnél el azzal, ha megszakítod velük a kapcsolatot.
2018. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!