Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire magányos?

Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Szóval nekem volt egy legjobb barátom pár évig az osztályból de mióta eltávolodott tőlem, és sikerült elengednem annyira megváltozott minden. Szinte mindenhol feleslegesnem érzem magam, az osztályomban sincs senki akivel olyan közeli barátságban állnék (ez az utolsó évem itt), ezen kívül ha ismerőseimet, barátaimat, vagy valamelyik rokonom hívom akárhová szinte soha senki nem ér rá, mert mindig mindenkinek van valami ami fontosabb mint én és iszonyúan szeretethiányom van és utólag jövök rá hogy nekem az a barátság mennyit jelentett plusz minden amit tőle kaptam, és olyan szomorúan telik minden egyes napom, nekem már az is jól esne ha legalább valaki lógna velem vagy elhívna valahova, de úgy érzem senkit nem érdeklek igazán:(

2021. szept. 1. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Mindenki magányos.
2021. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2021. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!