Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim a családomon...

Nincs senkim a családomon kívül, nagyon magányosnak érzem magamat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé zárkózott vagyok, meg nem is vagyok barátkozós típus, így nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, nincs senkim a családomon kívül. Ahogy egyre inkább idősödök (23 éves lány vagyok amúgy), annál rosszabb a dolog.Nem tudom mit tehetnék, nem jó így az élet, látni, hogy másokkal mennyi minden történik és ezer barátjuk van, meg prákapcsolatuk, én meg egy rakás szerencsétlenség vagyok.


Mit tanácsoltok, mitől lenne jobb?



2021. ápr. 28. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Regisztrálj egy társkeresőre, randizgass és előbb-utóbb lesz valakid.
2021. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Régóta fent vagyok a társkeresőkön, próbálkozom is, de nem jön össze semmi sem :/
2021. ápr. 28. 18:25
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Írd ki ide, hogy hol laksz, meg pár szót magadról, és megrohamoznak a fiuk.
2021. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ide ilyesmiket kiírni, de köszi azért.
2021. ápr. 28. 18:46
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Végülis igy is biztos lesz, aki rádír.
2021. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát ha nem, akkor így jártam :)
2021. ápr. 28. 18:56
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Önfejlesztés? Askalodtal már magadban, hogy miért vagy ilyen? Hogy hogyan lehet változtatni a szemléletmódodon?

Én bújtam a könyveket és a pszichoanalízist, és meg változtam. 15 évesen ez volt az első, amivel foglalkoztam komolyabban, mikor realizáltam, hogy lelki gondjaim vannak. Te mit csináltál annak az érdekében, hogy megértsd magad és változtass? Kíváncsi vagyok.

21 éves fiú.

2021. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mindig arra jutok, hogy nem vagyok elég érdekes. Meg túl hallgatag vagyok. Párkeresésnél meg abszolút hátránnyal indulok ezek miatt is és amiatt is, hogy nem vagyok szép sem.
2021. ápr. 28. 19:09
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Nekem még családom sincsen, akkor én mot szóljak!? :"D
2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy, nem adtál értékelhető választ. Sok sikert a fejlődésben, bárhogy is csinálod. XD
2021. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!