Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettegek hogy egyedül leszek?

Rettegek hogy egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori röviden: mindig volt az életemben valaki, akit közeli barátomnak mondhattam, de egytől egyig elvesztettem mindet az elmúlt 2 év alatt. A barátnőm szakított velem még májusban, de azóta is jóban voltunk, és hát tudjátok, csináltunk mindent tovább ugyanúgy. Most összekaptunk, de nagyon, és nem úgy tűnik hogy ki akarna békülni velem. (teljesen jogosan)

Viszont elmondhatatlanul félek attól, hogy egyedül maradok. És most nem is csak arról van szó, hogy nincsenek barátaim, vagy hasonló. Korábban is voltam egyedül, és nem voltam olyan rosszul lelkileg. De ő közel áll hozzám. A legközelebb. És ő volt az utolsó személy aki közel állt hozzám. Félek, ha "bezárok" teljesen, akkor többet nem fogok tudni újra megnyílni. Már most egyre érzéketlenebb vagyok, és ignorálok kb. mindent.



2021. szept. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2021. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 jogos.

#2. ,÷?


Igazából kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, veletek volt-e hasonló?

2021. szept. 7. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen, rettegsz🤷‍♂️
2021. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem rettegek, én tudom, hogy örökké magányos leszek.

Sosem volt barátnőm sem.


21F

2021. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!