Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, magányos...

Nincsenek barátaim, magányos vagyok, emiatt nagyon szomorú. Ezen, hogy tudnék javítani? 17F

Figyelt kérdés

Nekem nem kellenek barátok, ezt leszögezem. Hamis barátaim voltak az osztályból, de nem kellenek. Én nagyon nehezen barátkozom.

Sokszor látom, hogy mások ennyi idősen csapatostul mennek ide-oda én mindig egyedül. Olyan városban lakom(Veszprém), ahol kb ilyen téren (ismerkedés) szerintem borzalom.

Elszomorít a magány, ezen hogy tudnék nem elszomorodni, tehát beletörödni? Már egy éve küzdöm ezzel, az iskolai napjaimat elrontja, legszívesebben ha jobban belegondolok, hogy nincs kortárs kapcsolatom ordítani tudnék a "fájdalamtól". Főleg akkor mikor iskolában csapatmunka/játék van és mindenki leszar.



2021. szept. 19. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megtanulni, hogy előző barátaid voltak hamisak, nem minden potenciális barátjelölt.
2021. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egész életemben csak ők voltak "barátok". Annyira nagy barátok voltak, hogy mikor például a mentő vitt be(ezt nem szeretném részletezni), emiatt hosszú ideig hiányoztam a suliból, arra nem voltak képesek, hogy rám írjanak, hogy szia.

Arra voltam jó nekik, hogy nevessenek rajtam, hogy én legyek a bohóc, aztán pedig sértegessenek.( ilyen dagadt disznó olyan dagadt disznó, pedig csak a karanténba voltam meghízva. Most ismét 66kiló vagyok)

Arról már ne is beszéljünk, hogy én egy olyan idióta egy marha vagyok, hogy én nyitott vagyok, és mindig próbálok segíteni, de mondjuk már kezdek ebben az irányban fejlődni, nem foglalkozom velük.


Egyéb baratjelolteknel 0 sikerem volt. Beszélgetés ment, egyszer-kétszer, azt ott megis állt a történet.

2021. szept. 19. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki gonosz. Ők hamis emberek voltak. Mindenki életében lesznek hamis emberek. Nekem is voltak. Nyiss az emberek felé, keress barátnőt.. ne pazarold az idődet. Erősebb vagy ennél❤️
2021. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló eset.


Hogy mit tudnék tanácsolni? Nem minden ember ilyen. Tudom nehéz elfogadni, én is küszködök vele

Tudom, klisés tanács, de ha van rá alkalmad, beszélgess valakivel. Mondjuk valaki szimpatikus van osztályban/évfolyamban/ sulin kívül stb... akkor kezdeményezz vele beszélgetést. Elsőre nehéz lesz, én is így vagyok/voltam vele.

Interneten is kereshetsz barátokat. Ha akarsz irhatszt nekem.

2021. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 vagyok már, egész életemben ezt a keresztet hordtam. Nem akarlak áltatni és elkeseríteni sem: hogy találsz-e barátot, teljesen 50-50%. Viszont a soraidból látható, értelmes vagy és jólelkű, ez pedig ritka kombináció az amúgy is elcseszett generációdban. Ha nem zavar a korkulonbség, írj nyugodtan, tudok még néhány tanáccsal szolgálni.


F

2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!