Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek még nem volt kapcsolat...

Akiknek még nem volt kapcsolatuk hogyan dolgozzák fel?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátnőm, 25 éves vagyok.


Igazából itthon tök jól el vagyok és nem is érdekel a gondolat, de amikor kimegyek az utcára és például meglátok egy párt, akkor sírás közeli állapotba kerülök... Vagy a munkahelyemen meglátok egy olyan lányt, aki tetszik és tudom hogy van barátja, akkor az teljesen ki tud készíteni és a maradék életkedvemet is elveszi.


2021. okt. 5. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Felismerted a problémádat,mondhatni be is ismerted magadnak majdnem,most jöhet az ismerkedés.

Sok sikert.

2021. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Találni kell olyan dolgokat az életben amikhez képest a csajozás meg a nők eltörpülnek és semmitmondóaknak tűnnek. Valami magasabb rendű dolgokra kell fókuszálni. Ha találsz ilyet, akkor már nem is fognak izgatni a nők. Mivel az oroszlán sem pazarolja az energiáit legyek fogdosására.
2021. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerezz egy csajt második válaszoló, és megtudod, mi a jó bennük.
2021. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlóképp vagyok én is. Ismersök közül, ha látom, hogy egy szép lány kapcsolatba kerül, összeszorul a gyomrom. Még egy lehetőséggel kevesebb, én pedig nem is próbálkoztam vele. Sok-sok elszalasztott nő, és látom, ahogy egyre kevesebb a szabad lány van aki tetszik. Akárhová megyek, boldog párokat látok, de marha nehéz lépni. Sajnos ritkán találkozok emberekkel, így ismerkedni is nehezebb. De lépni kell, tenni kell valamit. Magától nem oldódik meg. Így megy évek óta és nincs előrelépés. Ki kell képni ebből a helyzetből. Az a baj, hogy azért nem akarok kapcsolatot, hogy legyen valami. Én egyből igazán jó, minőségi kapcsolatra vágyok. Már nem is a szex érdekel, hanem az, hogy legyen egy társ.
2021. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Próbálkozz, vannak még normális lányok!
2021. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdekel a gondolat, de ha másnak van nője, az kikészít? Irigy, féltékeny vagy, ezt nem tudom másként értelmezni.


Az eredeti kérdésre válaszolva: néha lehangol, hogy alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra, és így még azokkal sem jöhetek össze, akik egyedülállók. Munkába, tanulásba, más elfoglaltságokba temetkezem, így nem marad annyi időm ezen agyalni.

2021. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy a barátnős önsajnáltató kérdéseidet a felnőtt párkapcsolatok témában írod ki és nem ezt a kategóriát lepitek el az incel kérdésekkel? Itt már minden második kérdés párkapcsolati témájú, legyetek szívesek már...
2021. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Talán azért, mert általában azok szokták egyedül érezni magukat vagy magányosan, akiknek nincs párkapcsolata?

2021. okt. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

értem én, csak akkor ha párkapcsolati témájú a kérdés akkor arra ott a felnőtt párkapcsolatok kategória.

2021. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

#9


Mert fontos megérteni, hogy legtöbbször nem is az a gond, hogy "nincs kivel b*szni" hanem valójában az, hogy nincs egy lelki társ az ember mellett, nincs kivel mély intim közelségbe lehet kerülni, akit meg lehetne ölelni vagy simogatni. És ez a probléma gyökere. Sokan persze eljátsszák a kemény macsót és elmennek qrvázni vagy nyomatják az ilyen "de se99be raknám ezt a csajt" szövegeket, de valójában amikor otthon egyedül vannak akkor telesírják a párnájukat és nekik is hiányzik akihez odabújhatnak.

Tehát legtöbbször a magány/egyedüllét társtalanság stb a gyökere a problémának és nem a szexhiány

2021. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!