Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élek albérletben....

Egyedül élek albérletben. Normális az, ha néha ideképzelek bizonyos embereket és gondolatban beszélgetek velük?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

Én amikor nagyon magányos voltam, azt játszottam, mintha egy erősebb felnőtt nő lennék, amolyan anyapótlék és biztatgattam magam, becéztem és vígasztaltam, gyere kicsim, nincs semmi baj, meg hasonlók...

Durva, de jól esett. Kicsit kívülről láttam magam és azt éreztem, szegényke, milyen elveszett, mennyire szeretnék erőt önteni belé.

Amúgy nem kell őrültnek nézni, max. egy-két alkalommal játszottam ezt és igenis oldotta a magányomat, tényleg úgy éreztem, van mellettem valaki, akire számíthatok. Vagyis az illúzióját éreztem. Nem játszottam ezt sokáig, mert fura volt, nem akartam magam előtt se dilisnek tűnni. Talán 5-5 percet beszélgettem így magammal egyszer vagy kétszer.

2021. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Én magammal szoktam gondolatban beszélni,vagy érvelni, vitázni valamiről. Néha muszáj értelmes emberekkel is beszélgetni.
2021. okt. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki ezt csinálja gondolatban valamilyen szinten, az emberi agy ilyen.
2021. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor az egóddal beszelgetsz
2021. okt. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha van kedved beszélgetni írhatsz nyugodtan :) 20/L
2021. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!