Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megszeretni az...

Hogyan lehet megszeretni az egyedüllétet, hogyan lehet így élni, milyen pozitívumot lehet benne találni?

Figyelt kérdés

Én írtam ki ezt a kérdést, így most nem ismételném meg magam, mert tulajdonképpen változatlanul ez a problémám:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Fogalmam nincs, hogy mégis mit tudnék tenni annak érdekében, hogy ne legyen egyedül, ne legyek magányos és ne legyen ennyire eseménytelen, monoton, ingerszegény az életem. Próbálkozom, de semmi nem vezet eredményre és már belefáradtam. Viszont közben egyre nehezebben is viselem a magányt és nagyon nehezen birkózom meg ezzel az élethelyzettel.


2021. okt. 13. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Kutya


Mint társ és hobbi nagyon jó.

2021. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tarthatok állatot a lakásban.
2021. okt. 13. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre élsz és kivel, milyen emberrel barátkoznál, ismerkednél szívesen?
2021. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pécsett élek, elsősorban korombeli egyetemistákkal szeretnék barátkozni, akikkel azért van némi közös is bennünk pl. közös érdeklődés, hobbi (erről a másik kérdésben írtam).
2021. okt. 13. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Hobbin keresztül óvatosan lehet próbálkozni.

Pl. sportklub, társasjáték klub, twitchen keresztül kisebb közösségek discordjába bekerülni. Én alapvetően egyedül szeretek lenni, sportot is elintézem már inkább egyedül, de ha olyan kedvem van felnézek pl. discordra, összeismerkedtem ott olyan emberekkel akikkel el lehet beszélgetni és ők is többet mondanak el magukról, mint élőben az ismerőseiknek. Szerencse kell az egészhez, én régen elég sok klubba jártam (küzdősport), van ahol hulladék volt a közösség és csak a teljesítményre mentem.

2021. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Odaadom neked két napra anyámat, sikítva fogsz menekulni és megbecsulnéd az egyedullétet !
2021. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!