Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kétszer csókolóztam életemb...

Ha kétszer csókolóztam életemben lánnyal,akkor nincs miért szomorkodnom?

Figyelt kérdés
Szex nem volt,de kétszer csókolóztam két különböző lánnyal az elmúlt 30 évben.Ez nem is rossz eredmény?Sőt,ez lehet hogy baromi jó?30/F

2021. okt. 22. 11:23
A kérdező szavazást indított:
30 év alatt kétszer csókolózni nagyon jó eredmény
30 év alatt kétszer csókolózni nagyon gáz
30 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az első és a második lánnyal is kb.2 percig tartott a csókolózás.Utána már csak puszi volt,utána már csak kézfogás,utána meg már semmi.
2021. okt. 22. 11:25
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt nincs olyan, hogy jó vagy rossz eredmény. Van aki kevés tapasztalattal kialakít jó kapcsolatot, bepótol mindent, van aki megfektet egy csomó nőt és még sem boldog.
2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első lánynál én kezdeményeztem a csókot,a másodiknál a lány kezdeményezett.Jó volt mind a két alkalommal,kár hogy csak 15 évente történik velem ilyen.
2021. okt. 22. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de harminc éves pasitól ez nagyon gáz.
2021. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
ez nagyon jó eredmény azokhoz képest akik hozzád hasonló életkorban vannak, de még csak nem is csokóloztak soha. az átlaghoz képest viszont van mit javítanod, mert ennyi idős korára általában pár szexuális kapcsolaton már átesik az ember.
2021. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
32 éves vagyok és esélyem sincs hogy csokolozzak nővel. Szóval szerintem ha nem vagy egy menő gyerek akkor hozzánk luzerekhez viszonyitva jó eredményt értél el.
2021. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A következő 15 évben csókolózok még 2 nővel,az már összesen 4 nő lesz 60 éves koromra.
2021. okt. 22. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Mihez képest nézzük jónak? A mostani ovisokhoz vagy a többi korodbelihez?
2021. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennél még az asszony is többször csókolózott nővel.
2021. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én is kb így vagyok, csak én egy lánnyal. Pár hónapig jártunk aztán szakítottam vele mert nagyon nem jött be a stílusa.


Azóta eltelt 10-12 év és pár napja álltam az autóval a parkolóban,

mikor láttam a járdán elsétálni a férjével és a gyerekeikkel.

Olyan bomba nő lett belőle, hogy miután elsétáltak, majdnem belevertem a fejem a műszerfalba hogy mekkora egy idióta voltam....

2021. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!