Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érzem magam boldogna...

Miért nem érzem magam boldognak? Hiányzik valami, üres vagyok. Most volt az eljegyzésem.

Figyelt kérdés
Nagyon üresnek érzem magam. Ha magyarázkodni kellene azt érzem, hiányzik valami. Meghalt az unokatesóm akit imádtam,soha nem dolgoztam fel a halálát. 14 éves voltam, ő 16. Daganatos lett fiatalon. Apám is és nagyapám is öngyilkos lett. Anyukám van csak, meg a bátyjám de vele egyáltalán nincs szoros kapcsolatom. Imádom a leendő férjem, tökéletes társ, tökéletes barát. Miért érzem ezt a nagy űrt? Hogyan tüntessem el? Mit kezdjek vele?

2021. okt. 23. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Olvass erről:

[link]

Hány tétel igaz rád?

2021. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hiányoznak az elvesztett szeretteid? Ezek megrázó dolgok és mindenki másképp dolgozza fel őket és ebben a rohanó világban és tempóban egyre nehezebb is. Beszélj hozzájuk vagy írd le a papírra amit szeretnél velük megosztani, mondjuk az eljegyzésed.
2021. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy depressziós lennék. Nem vagyok szakember de ennek vagyok szomorú, hálás vagyok azért amiért nekem normális életem van és úgy érzem mindenem megvan ami nagyon szükséges. Nem vágyok sokra, egyszerűen csak nagyon hiányoznak a szeretteim. És elsősorban nem az apám hanem az unokatesóm mert rajongtam érte, ő volt nekem minden és olyan kevés évet lehettünk együtt. Szeretném vele megosztani az örömöm, vele kellett volna a felnőtt éveimet tölteni de az Istenke magához hívta és senki nem tudja pótolni utána ezt a hatalmas űrt. Én bármit megtennék,hogy a gyermekem boldog és egészséges mentalitású gyermek legyen. Soha nem éreztem egyébként apám halálát mert az anyám helyette is megállta szülőként a helyét.
2021. okt. 25. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!