Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üres az életem. Mit tegyek ha...

Üres az életem. Mit tegyek ha nincsen senkim? Nem vagyok jó az ismerkedésben. Feleslegesen vagyok a földön úgy érzem.30f

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Èn ugyanezt èrzem csak nőben. 🤷‍♀️

Kemèny az èlet...

2020. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Írj ki róla egy kérdést!

Jah, látom azt már megtettetted! :D

2020. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem vagy jó az ismerkedésben?

Ha erre tudod a választ már tudnál rajta javítani, már persze ha akarsz is tenni érte.

2020. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Mi lehet az oka annak,hogy ebben az állapotban vagy?

Sajnos erre így nehéz jó tanácsot adni,hiszen sok minden lehet a háttérben.

2020. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Énis igyvagyok ennyi idősen... barátnőm 3 hete hagyott el. Barátok messze. Szar egy helyzet!de reménykedem jobb irányba fog menni az életem.pedig nemartottam senkinek csak átlagos vagyok.
2020. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is, csak én 19 éves srác vagyok.. Sajnos (szerencsére) nem vagyok olyan mint a többi fiu, barátaim nincsenek, csak barátnőt szeretnék aki elfogad ahogy vagyok és szeret, de semmi..

19f

2020. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legyél jó a barátkozásban először.
2020. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenki szemben jon veled az "autopalyan", probalj megfordulni es rogton helyreugrik minden-meglatod.Neked kell megvaltozni, nem mastol varni a megoldast!Legy nyitott es ne sirankozz!Tegy azert, hogy elfogadjanak.A vilag nem fog mevaltozni a kedvedert!
2020. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Foglalkozz mással, törődj másokkal is önmagad és a saját nyűgöd helyett, pl. segíts másokon (önkénteskedj, vállalkozz és adj tisztességes munkalehetőséget, alkoss valami művészi dolgot stb.), nem éri meg egydimenziósnak lenni és kizárólag azért feleslegesnek érezned magad, mert nem tudsz ismerkedni.
2020. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Nézd meg gyorsan a személyi számodat! Ha 1-el kezdődik, akkor elvileg van a lábad között két golyó. Viselkedj hozzájuk méltón.
2020. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!