Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, ha úgy éreznétek, hogy az életetek üres?

Figyelt kérdés
Nekem csak pár haveri kapcsolatom van, igazi barátaim nincsenek. De az utóbbi időben már egyre kevésbé igénylem a haveri társaságot is, mert csak a sztorizgatás megy, ki mikor mennyire rúgott be, meg hasonlók. Nincs közös témánk, csak felszínes beszélgetések mennek, én meg valami mélyebb dolgot szeretnék. Más is érzi magát magányosnak hasonló okokból?

2019. jan. 4. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én töltenék egy pohár bort, hogy legalább a pohár ne legyen üres.
2019. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem még ennyi emberi kapcsolatom sincs.

Azzal foglalkozz aki megérdemli, ennyi a titka egyébként.

Rúgjanak be legyenek gyökerek, akkor ne velük foglalkozz

2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan ugyanígy érzek... Sajnos tanácsot nem tudok adni meg hiteltelen is lenne tőlem, csupán azért írtam, hogy tudd, nem vagy ezzel egyedül. Ismerkedni, nyitni mások felé és kitartani- talán ez az, amit tehetsz, ezzel próbálkozok én is.
2019. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok) 3-as hasonló vagyok, igazából ugyan ezért írtam :D De azért az én tanácsom szerintem neked is megfelel.
2019. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de én is hasonló cipőben járok.
2019. jan. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!