Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van olyan személy az életetekb...

Van olyan személy az életetekben, akivel - mindegy, milyen ok miatt- nem tudok együtt karácsonyozni ma?

Figyelt kérdés

Jelenleg túl messze van az a valaki, akivel számomra több, mint gyönyörű lenne ez az ünnep. Valami hiányzik a teljes ünnepi hangulatomhoz így :)


Ti - amellett, hogy remélem mindannyian kellemesen töltitek el a karácsonyt- hiányoltok valakit majd ma este? :)


2011. dec. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, a szüleimet, mivel 50 km-re vannak, és 4-től már nincs hév, így holnap megyünk hozzájuk :)
2011. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mi eddig 7en voltunk, most csak 3man, mert összeveszett a család. Úgyhogy jószar:D és én nem is tehetek semmiről, de azért én szívom meg..:3

13L

2011. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
75%
az én életemben rengeteg ember van, akivel nem tudsz együtt karácsonyozni. egyszerűen azért, mert te nem is ismered őket.
2011. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, a páromat..


Több mint 3 éve vagyunk együtt de a mai napig nem fogadják őt el a szüleim, mert ők valaki mást képzeltek el mellém.


De jövőre már együtt töltjük a karácsonyt, végre! :))


Illetve a nagymamám se lesz itt, mivel a szüleim összevesztek vele.

2011. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző..:D Ez tetszett.

Van olyan persze.Pl:apum.

2011. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Mármint ma 15:03 ami tetszett.)
2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen!

Ma reggel 8-tol holnap reggel 8-ig dolgozok!

Szóval majd később pótolom be a dolgokat.

2011. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD XD XD bocsi, tényleg, most veszem észre de gyagya vagyok :D az a " nem tudok" természetesen " nem tudsz" akart volna lenni :)
2011. dec. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!