Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül élnek, azok...

Akik egyedül élnek, azok nehezen élik meg a karácsonyi & év végi ünnepeket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Négy éve, karácsony előtt hagyott el olyan valaki, aki naponta többször is mondogatta, hogy "nem tud nélkülem élni"...

Aztán jött Mr.Szupercsávó és ennyi volt...


Már megszoktam az egyedüllétet, és nem is hiányzik senki sem.Nekem minden ünnep olyan nap, mint a többi.

2021. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy ünnepek alatt megsokszorozódik az öngyilkosságok száma.
2021. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindazok, akik egyedül élnek, hanem "csak" azok, akik kényszerűségből vannak egyedül, pedig szívesebben lennének másokkal.
2021. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 SIDLER22 ***** válasza:

Én annyira nem élem meg nehezen. Egyfajta szülői utálat miatt meg introvertáltságom miatt inkább egyedül szeretek lenni. Aztán munkahelyen mesélik mások is, hogy otthon gépeztek azt amikor tüzijáték volt inkább leengedték a redőnyt, hogy ne vakítsa Őket game közben szóval ezzel így nem vagyok egyedül :D

Ami hiányzik az az általános jellegű mindennapi barátság és társaság.

2022. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!