Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki az ha nekem sosem voltak...

Ciki az ha nekem sosem voltak barátaim?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok sosem volt egy barátom, haverom sem. Ez mennyire baj? Kicsit zavart régebben, de már elfogadtam, meg én nem vagyok az a bulizós típus így eleve nem is haverkodnának velem szívesen mások. Meg egyedül is jól érzem magam, főleg jó időben, mert akkor tudok biciklizni, kirándulni, kutyát sétáltatni. Meg a munkám is olyan amit szeretek, szabad vagyok, bár ott is egyedül vagyok (sofőrként dolgozom). Szóval néha rossz hogy ilyen magányos az életem, de végülis szeretek így is élni. De persze egy lánnyal lenne teljes az életem. De a lányoknál sincs szerencsém (még barátnőm sem volt, csak néhány randi).


Ciki ha valaki ilyen magányos farkas?

Lányoknak mi a véleménye erről?


2021. dec. 12. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább szomorú.
2021. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem az, de így nehéz minden az életben.
2021. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Dehogy nehéz.

Nekem voltak barátaim, de elkoptak, mindkettőnk hibájából.

Nézz már körül, az emberek meg vannak bolondulva, nagyon ritkán lehet normális barátot találni.

2021. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék így élni, én igénylem az emberi kapcsolatokat, de egyáltalán nem ciki. Ha jól érzed magad így, akkor miért változtatnál?
2021. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy neked hogy jó. Ha ez megfelel, akkor nem baj, de a legtöbb ember számára ez biztosan fura lesz.

Nekem általános iskolában voltak utoljára barátaim, most 19 éves vagyok.

2021. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nem imponáló az, hogyha a egy férfinek nincsenek barátai. Nekem volt már ilyen csávóm, és mindig kiakadt, ha a barátnőimmel találkoztam.
2021. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!