Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre szomorúbb vagyok amiatt,...

Egyre szomorúbb vagyok amiatt, mert nincsenek barátaim, nincs párom (még nem is volt sosem), és emiatt nagyon magányosnak érzem magam. És kezdem azt érezni, hogy ez örökre így marad. :/ (? ) 20f

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan férfit, akinek nincs felesége, gyereke. És emiatt alkoholista lett bánatába. Amit meg tudok érteni, mert nagyon rossz magányosnak lenni, meg hát ugye az a normális dolog, ha van családja valakinek. Mivel már idősebb tehát esélye sincs változtatni a helyzeten emiatt az alkoholt választotta.:(

Én is ettől félek, hogy így járok. Tudom, hogy most sokan biztos az írjátok, hogy fiatal vagyok még és van időm még, de az idő hamar eltelik, és mivan akkor ha soha nem jön össze semmi.:( Ha 30 évesen is itt fogok tartani tuti hogy megbolondulok.


Van itt olyan aki hasonló helyzetben volt és megoldódott az élete?

Szerintetek létezik az hogy mindenkinek van egy párja, csak az a kérdés, hogy mikor találnak egymásra?



Üdv 20f


2017. szept. 30. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ahhoz neked is aktívnak kell lenni, merni kezdeményezni. Járj emberek közé, nézz nyitott szemmel a lányokra. Az, hogy még nem volt párod arra utal, hogy félsz a kapcsolatoktól, mert nem bízol önmagadban, azt hiszed, hogy nem vagy méltó a másikhoz. Pedig biztos, hogy van, akivel összeilletek.
2017. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem som volt még párom és semennyire nem félek a kapcsolatoktól és rendjén van az önbizalmam is. Ennyit a tökéletes világról, ami csak szerencséseknek adatik meg...
2017. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire nem megy, akkor nem ez a te útad. Valahogy így alakult a személyiséged, de alakíthatsz rajta, ha akarsz. Ez fontos: ha akarod. Meg kell találnod mi ami érdekel téged. A könyvtárban kell kutatni, és ki tudja, a kutatás közben majd akad barát is barátnő is.


Mondjuk rajongsz a festészetért, akkor olyan helyekre mégy.

Legyél ott jelen, ami érdekel. Ha a tánc nem érdekel, ne táncórákat végy. Ott légy, amit kedvelsz, és az úton csatlakozól/csatlakoznak hozzád, ez majd kialakul, ezzel ne foglalkoz most.


Az élet nem csak a barátokról/barátnőkről szól, azért vagy itt hogy hozzátegyél valamit a világhoz. Pl, milyen jó, hogy kitalálta valaki a netet, a telefont, most hála neki, hogy letudtam írni, te meg olvasod, és mosolyogsz.

Sose felejts el mosolyogni, gyakorold, és egyre jobb leszel benne.

2017. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

20 évesen semmi para.nagy többség hazudja a kapcsikat.

vagy azt is annak mondja aminek köze nincs hozzá.

én 40 vok és nincs kapcsim és tele vagyok olyan ismerőssel akinek

szintén nincs.és mindenki család stb ba gondolkozik.

miközbe albérletbe lakik mindenki és alacsony fizetésért dolgozik.

ez így tarthatalan,főleg miközbe minden nő pénzre bukik.

van akinek összejött ugyanebbe a szituba.na őket jobban sajnálom.

gyerekkel albérletbe 40 évesen.hitelt kifizeted 60 éves korodra,már ha megkapod - raiffeisennél 250e min. fizu :) nem is ismerek olyat :) ez apukám a ribncok világa lett.jobban jársz csinálsz magadnak valami üzletet vagy elmész külföldre mégjobb ha mindkettő.ha sikeresebb életed,kitűzött céljaid vannak egyből lesz barinőd.és már az sem számít ha nem 1 iq fajter.ha jobban tudod kezelni kapcsolataid.mert hisz nem egy életre kell tervezni.az nagy bukta lehet.le élheted 1 csajjal az életed,ha szellemi nyomorék akarsz lenni.

2017. okt. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vagyok egyedül, de megszoktam. Olyan 3-4 éve még csak kilátásban sem volt randi, vagy akármi.


Én úgy vagyok vele, hogy építem a saját életem, karrier, előrelépés, szabadidőmben aktív mozgás, túrázás, biciklizés, ezeket egyedül még jobb is mint másokkal szerintem. Igazából ugyanúgy lehet teljes életet élni barátok és pár nélkül is.

2017. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok vele, ha gondolod irjál, 24/f
2017. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kb 30 éves koromig voltam nagyrészt így, aztán nyitottam az emberek közé, elkezdtem társaságba járni és lettek barátaim. Soha nem késő.


36/N

2017. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőbb éve egyedül vagyok.Nekem semmi esélyem hogy lesz valakim.Inkább a halál monr hogy életen végéig egyedül éljek
2017. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!