Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig csalódok? Miért ilyenek az emberek? Miért nem találok egy normális embert, aki a barátom lehetne?

Figyelt kérdés

Először mindig bizalmatlan vagyok és egyre jobban az.

De egy idő után beengedek a szívembe embereket. És amikor már megbíznék bennük és megszeretném őket, akkor kapom a csapást. Nem tudom miért kapom ezt folyton az élettől. Mindig egyedül vagyok, ami a legrosszabb, hogy lassan jobban szeretem az egyedüllétet, mint bárki társaságát, mert már félek bárkihez is közel kerülni.

Valaki hasonló zokniban?



2021. dec. 12. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez velem is! Lassan kezdem elengedni a dolgot.
2021. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló teljesen.

Össze barátomban, minden páromban csalódnom kellett. Mind önző,kihasználó, érzésekkel visszaélő volt :(

Már nem nagyon bízom senkiben.

2021. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedved és pesti vagy ismerkedjünk.


31F


De ez ilyen egyébként, nem egyszerű megtalálni a megfelelő barátot.

2021. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Valószínűleg az átlagnál erőseben ragaszkodsz emberekhez és így felemás kapcsolatokat teremtesz, amiben a másik fél úgy érzi ragadsz rá, sok vagy neki, idegesíted, belépsz a személyes szférájába, nem hagyod élni, tolakodó vagy.
2021. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem kellesz
2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 12. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Tul sokat varsz az emberektol.. ugy elj h boldog legyel es egy par csak plusz legyen ne feltetel.
2021. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es szerintem meg pont az lenne a lényege egy baràtsàgnak hogy szàmíthatok rà, hogy meghallgat és én is őt. Ha mondjuk talàlkozol valakivel, vagy online felkelti az érdeklődésedet az íràsa, muszàly belépni egymàs személyes szféràjàba, különben hogy fogjàtok egymàst megismerni, közelebb kerülni a màsikhoz? Tolakodàs?Muszàly megtudnod mit szeret mit nem, van e közös témànk, hogy làtja a vilàgot. Én úgy érzem az emberek többsége eljutott oda, hogy esélyt sem ad màr annak hogy megismerjen új embereket.megvan a pàrjuk, vagy egy- kettő cimbora és az elég.Mindenki csalódott.Én is egyedül vagyok, én is csalódtam emberekben,és engem is kihasznàltak.aÉs nehezítésnek külföldön dolgozom ezért személyesen nem is tudok baràtkozni csak online levél vagy video chat formàjàban+meleg is vagyok,ami még egy nehezítő tényező.Munkahelyen meg kell tartanom az 1-lépés tàvolsàgot szinte mindenkivel,emiatt. A heterók-az összes,valamiért azt hiszik tuti pont ők az esetem és be akarok próbàlkozni.Sajnos ez egy ilyen vilàg lett, előítélet mindenhol. 7-es azt írja úgy élj hogy boldog legyél, és ha én úgy vagyok boldog hogy új embereket szeretek-szeretnék megismerni? Tudni milyen volt a napja, vagy a hete? Történt e vele, vagy velem valami, de ha nem történt akkor beszélgetni mondjuk hobbiról, sorozatokról,pletykàlkodni csak úgy.Most írhatjàtok hogy ezeket a pàrommal beszélem meg. És ha nincs? Nem jó érzés tudni hogy van egy baràtom akit tényleg érdekel mivan velem?Hogy hazaérek a munkàból és tudom hogy írhatók neki, és tudom hogy visszaír? Bocsi kérdező, hogy kisregényt írtam illetve hogy a sajàt gondjaimat is kiírtam a kérdésedhez, de màr nagyon kikivànkozott belőlem. Egyébként ne zàrkózz be, voltam azon a szinten is pàr éve, kezdődő depresszióval, nagy nehezen ismét nyitottam.Nyugodtan írhatsz ha szeretnél,tuti vàlaszolok mint làtod elég nehezen fogom vissza magam íràs terén😊 Szép estét-és napot kívànok neked és mindenkinek aki vàlaszol neked.36/F
2021. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is így érzem #8.

Voltam én is depressziós.

Szerintem is ez a barátság lényege.

De úgy érzem, az élet egyik hibája vagyok, amit ki kéne radírozni a térképről.

Azért köszi mindenkinek.

2021. dec. 13. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egész életemben.

Aztán mikor már nem érdekelt összejöttem egy lánnyal, de úgy annyira kezdetben nem vonzott az egész, csak leglaább volt valaki, de semmi elvárásom nem volt, és pont ez jött be :D

Nem feltétlen van összefüggés, de sok jóra nem vezet mikor túl érzelmesen álltam az emberekhez meg túlságosan törődtem, mert mindig megsérültem csak.

Igazából mniden kapcsoalthoz idő kell míg kiderül, hogy ér is valamit egyáltalán, addig meg felesleges túlságosan érzelmeket belevinni meg nagy reményeket fűzni. Majd ha bizonyít valamit a kapcsolat/barátság akkor már lehet látni, hogy ér valamit, de addig...

2021. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!