Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mások is jártak hasonló cipőben?

Mások is jártak hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Anyám eldobott magától, nagyanyám nevelt, viszont tőle nem kaptam meg az anyai szeretetet.

mások előtt lejár, és másokat megdicser.

Önbizalomhiannyal és szeretethiannyal küzdök

Apám nem is keresett, egy évben egyszer vagy kétszer ha rám nézett, testvéreim nincsenek



2021. dec. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van csak apámmal. Ő hagyott el engem csak mert nem férfinak születtem. Igen ez az indok:) De szerencsére még anyám így úgy de mellettem van. Továbbá én is.
2021. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy jó haverom aki ugyan ebben a helyzetben van mint te. Igazából velem nem nagyon osztja meg a bánatait, de van problémája bőven, nem volt még párkapcsolata sem, önbizalom hiányos...a szeretet hiányt nem tudom.


Ezt leszámítva jó élete van, megkap mindent a szüleitől (távolról) mert hogy a mamájával él, sok barátja van...és úgy alapjába véve el van magával.

2021. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy ilyen embert.Próbáltam vele barátkozni, kedves lenni,programokat szervezni,de elég durván állt az egészhez, ellökött magától.

Lehet megijedt a szeretettől, vagy saját magától. Sajnos,nem is lett így barátság, és nem rajtam múlott.


Nehéz helyzet,megértelek amúgy.

2021. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!