Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megünnepelhetem,hogy ma van...

Megünnepelhetem,hogy ma van pont 10 éve,hogy nővel voltam? Tiszteletreméltó hogy ilyen jól bírom nő nélkül?

Figyelt kérdés
2011.december 14-én szexeltem utoljára.Annak ellenére hogy 10 éve nem voltam nővel,nem írogatok rá minden nőre társkereső oldalon,nem szólítok le idegen nőket az utcán,nem bámulom a nőket,ugyanúgy viselkedek mint bárki más,nem látszik rajtam hogy 10 éve nem voltam nővel.Lehet lemegyek a boltba és veszek egy üveg pezsgőt,meg veszek tortát is.Barátaim nem hívom át mert nincsenek.Vagy nincs ok az ünneplésre?

2021. dec. 14. 12:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%
Hát te beteg vagy.
2021. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

😁🤘

Szerintem jól teszed, ünnepeld meg!

Inkább, mint hogy sírj. 😉👍

2021. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem szégyen, ha nem szexel valaki. Magánügy. Az viszont egyértelműen pozitívum, hogy nem bámulja a nőket az utcán és nem bombáz senkit üzenetekkel. Jó lenne, ha más férfiak is tudnának uralkodni magukon.

Felesleges az ilyesmit megünnepelni, de attól még lehet.

2022. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!