Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van,aki régen még...

Más is van,aki régen még tetszett pasiknak,nöknek de már eljárt felette az idö és nem tetszik senkinek?

Figyelt kérdés
Emlékszem 15-20 évvel ezelőtt még nem voltak okostelefonok,jobban is néztem ki mint most és szemeztem a buszon,vonaton lányokkal,volt hogy beszélgettek,flörtöltek is velem,pedig nem is ismertem.Ma már 40 éves vagyok és igyekszem elfogadni hogy már nem lesz több szemezés,flörtölés,főleg így hogy sokan a telefonjukat nyomkodják és föl sem néznek.Gyorsan véget ért a jó időszak.De legalább az emlékek megmaradtak a múltból.

2021. dec. 17. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnál másképp, ha újra 20 lennél?
2021. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%

40 voltam, amikor elváltam, és minden különösebb nehézség nélkül csajoztam, pedig nem árultam el, hogy már külön élek a feleségemtől. Sajnos (?) hamar elkapták megint a tökömet, és 23 éve nyomom az életfogytiglant. Most, 63 évesen a feleségem kolléganőinek még mindig bejövök.

Szóval nincs veszve semmi!

2021. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
régen is senki,most még senkibb szűz hapek mit csináljon? legalább van multad
2022. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

en fiatal koromban nagyon szep voltam egy ideig modellkent is dolgoztam , fotoztam, versenyt nyertem szoval nem volt okom panaszra. a ferjemnek most is tetszem es masok szerint is a koromho z kepest teljesen jol nezek ki.

szzerintuk, de nekem nagyon nehez elfogadni az oregseg jeleit. viszont ha tetszik ha nem muszaj beletorodni akkor meg legalabb meg kell probalni jo kepet vagni hozza. idosebb korban tobb felkeszulest vesz igenybe hogy az ember csinos legyen de soha nem leszunk olyanok mint 20 evesen. Raadasul minel jobban nezett ki az ember fiatalon annal rosszabbul fogadja az oregseg lathato jeleit. Nem konnyu "meltosagteljesen oregedni". De meg kell probalni;-))))

2022. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!