Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk ti is vagytok évekig...

Fiúk ti is vagytok évekig egyedül?

Figyelt kérdés

Ti hogyan élitek ezt meg?

Én nem járok társasága, ha járnék akkor könnyebb lenne? Csak neten szoktam próbálkozni.


2021. dec. 19. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Van ilyen, jobb esetben nem ugrik az ember kapcsolatba csak azért, hogy legyen valaki.


A társaságba járással többre mennél, az biztos.

2021. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent az hogy nem jársz társaságba? Nincsenek barátaid,vagy? Kérdésed kicsit fejtsed ki jobban.
2021. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nekem inkább az az alap.
2021. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, az utolsó szakításom óta eltelt idő kb 3 év. Ez idő alatt meglett a targonca vezetőim, illetve a daru kezelőim. Próbáld meg te is hasznosan eltölteni az időd, megcsinálni azokat a dolgokat amiket megakartál/megakarsz, lehet hogy akkor fogsz "rá találni" a nagy ő-re. ;)
2021. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg még nemvolt senkim sem, így 18 évesen... Nem vagyok bűnronda, meg semmi, csak jelenleg nincs ilyesmire energiám. Azon vagyok végre elköltözhessek, megcsináltam a C kategóriás jogsit, Gki-t, most kezdtem a gépkezelőit, ha mi den jól megy, akkor jövő tavasszal kezdem az E és az A2 kategóriát. Valamelyik válaszoló említette a targoncás jogsit, nem tudom miért, hisz dolgozni nem valószínű hogy fogok vele, de azt is szeretném majd megcsinálni. Jelenleg teljes erővel mu kát keresek, csak nehéz hisz pályakezdőket nem sok helyen alkalmaznak. Se kedvem, se energiám ahhoz hogy most csajozzak
2021. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megesik, bar attol meg kavarasok becsusznak. Nyilvan minel tobb emberrel kerulsz kapcsolatba annal nagyobb az esely h talalsz vkit... neten sok az unatkozo, komolytalan ember. Sztem idopazarlas
2021. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már 2019 óta.

Azelőtt is évekig.

De igazából vannak emberek,csak ebben az országban...

Igen!

Kitaláltad...

Vagyis nem.


Egyszerűen aligha találok nem csak látszatértelmes embert.

Én hiszek benne,hogy van egy normális nő számomra.

De hogy az én magyar fajtám manapság mennyire lesüllyedt...

Szégyellem magam miattuk,és helyettük is.

Látom még esélyét azért,de szerintem az a max 100 ember az országban...

Meg kell őket keresni valahogy,nincs mese...

2021. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, sőt, még inkább.

Férfiak nehezebben kommunikálnak, kötnek barátságokat.

Aki elveszti mindenkijét az nehezen szerzi vissza az életét, legtöbben életük hátra lévő részt egyedül töltik ezek után.


Pasiknál az a ritka ha nem így van.


Igen valódi társaságba járj! Netes az pótlék csak.

2021. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!