Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég rámenni az ismerkedés,tár...

Elég rámenni az ismerkedés,társkeresés kategóriára és az ember megérti miért van annyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Én szerintem több dolog összetevője miatt van annyi magányos ember.Az egyik,hogy a legtöbb ember elmegy havi 130 ezerért dolgozni,tökéletesen meg is felel neki.A másik,hogy sokan szeretnének jól élni,de úgy hogy tüntetni ne kelljen kimenni érte az utcára,inkább jöjjön egy balek férfi/nő aki majd eltartja az illetőt,vagy legalábbis keressen jól.Nem érdekli hogy éjjel nappal dolgozik érte,vagy vállalkozásból,csak legyen neki pénze.És itt vannak a társkereső oldalak,vagy itt a gyakorin az ismerkedés kategória.Kiír egy kérdést és egy normális választ nem kap rá.Ezek után csodálkozzon már valaki hogy annyi egyedülálló ember van.Nem véletlenül mondják az idősek hogy nem lennének fiatalok.Most lehet hogy se otthonuk,se pénzük,se gyerek,se unoka nem lenne lakik.Ez egy elcseszett ország egyre elcseszettebb emberekkel.

2021. dec. 23. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Nincs gond a megélhetéssel és a párkereséssel ebben az országban
Vannak gondok bőven a párkereséssel és a megélhetéssel is.
Egy probléma van csak,de az sajnos az pont az emberek fejében
28 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Sok összetevős dolog ez hogy miért tartunk itt ahol tartunk.Hogy miért van még mindig sok szegény ember és miért vannak sokan egyedül.Nem az internet miatt.Az ember tehet mindenről nem a technika.
2021. dec. 23. 21:06
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Értelmes kérdés. Illetve nem.
2021. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
2 írj ki egy kérdést hogy szeretnél ismerkedni lányokkal,mindent fognak írni csak normális választ nem.
2021. dec. 23. 21:10
 4/57 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy a megélhetésnek nagy hatása lenne a párkeresésre, de szerintem mindkettővel van bőven baja sokaknak.


Mások magányának az okát nem tudom, de a sajátomét igen. Én görcsösen keresek egy olyan társat, akinél érezhetném, hogy fontos vagyok neki, de barátságokba is és randi partnerekkel való ismerkedésbe is mindig én tettem eddig a több energiát. Mindig beleesek abba a hibába, hogy túl gyorsan próbálok megnyílni, meg hamar elkezdek ragaszkodni. Ha játszanám a passzív, flegma szart akkor legalább én nem esnék pofára, de ez nem megy még. 25F

2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Az aki azt mondja hogy lúzer vagyok mert csak 160-at keresek,az ugyanúgy nem mer sztrájkolni meg utcára menni mint én.De azért a nagy mellény megvan,meg a nagy igények.
2021. dec. 23. 21:14
 6/57 anonim ***** válasza:
86%

160 ezerért dolgozok egyedül/magányosan (jó azért nem mert a szüleimmel élek).-


De nem hisztizek azért mert egyedül vagyok már, így hozta az élet, egy ideig még egyedül is akarok maradni. Azért hogy jobban éljek ha valaki azt mondaná hogy ölnöm kell azt is megtenném....nem legálisan néha cuccot, meg használom is de ennyi.


Ezzel azt akarom mondani hogy nem lehet egy kalap alá venni mindenkit.

2021. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
79%
Depis vagy. Szedj rá valamit!
2021. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
6 azért hogy jobban éljünk tenni kell,de ugyanakkor tisztességesnek,normálisnak és határozottnak kéne lenni.Nem az hogy a gyengék előtt játsszuk az eszünket,a főnökünknek meg vissza se merünk szólni,sőt még ki is nyaljuk a hátsóját még úgy is hogy tudjuk kihasznál minket.
2021. dec. 23. 21:26
 9/57 A kérdező kommentje:
7 nem vagyok depis csak próbálom elfogadni,hogy ez ami most van ez így is marad.A megélhetéssel,társkeresés sel,felfogással,mindennel.Muszáj lesz elfogadnom hogy nem fog változni semmi különben megőrülök.
2021. dec. 23. 21:31
 10/57 anonim ***** válasza:
36%
Kérdés: az itteni magányos emberek miért nem írnak egymásnak?
2021. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!