Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég rámenni az ismerkedés,tár...

Elég rámenni az ismerkedés,társkeresés kategóriára és az ember megérti miért van annyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Én szerintem több dolog összetevője miatt van annyi magányos ember.Az egyik,hogy a legtöbb ember elmegy havi 130 ezerért dolgozni,tökéletesen meg is felel neki.A másik,hogy sokan szeretnének jól élni,de úgy hogy tüntetni ne kelljen kimenni érte az utcára,inkább jöjjön egy balek férfi/nő aki majd eltartja az illetőt,vagy legalábbis keressen jól.Nem érdekli hogy éjjel nappal dolgozik érte,vagy vállalkozásból,csak legyen neki pénze.És itt vannak a társkereső oldalak,vagy itt a gyakorin az ismerkedés kategória.Kiír egy kérdést és egy normális választ nem kap rá.Ezek után csodálkozzon már valaki hogy annyi egyedülálló ember van.Nem véletlenül mondják az idősek hogy nem lennének fiatalok.Most lehet hogy se otthonuk,se pénzük,se gyerek,se unoka nem lenne lakik.Ez egy elcseszett ország egyre elcseszettebb emberekkel.

2021. dec. 23. 20:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
10 és attól lesz csajom ha levelezek itt egy másik magányos férfivel?
2021. dec. 23. 22:28
 12/57 anonim ***** válasza:
60%

A magányra nem csak a párkapcsolat jelenthet megoldást, hanem a barátság, haverság is.


Minél görcsösebben szeretnél párkapcsolatot, annál jobban fogod taszítani a lányokat, mert borzasztóan taszító dolog. A legtöbb lánynak és nőnek hatalmas intőjel, ha az adott férfinek semmilyen szociális élete nincs, nálam önmagában kizáró ok lenne.

2021. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
12 és a társkereső oldalon miből látja hogy görcsösen akarja valaki?Amikor ugyanúgy írod ki mint a többiek?Nem a görcsösség a gond,hanem a válogatás,az érdektelenség,nemtörődömség,komolytalanság.
2021. dec. 23. 22:36
 14/57 anonim ***** válasza:
71%

Minek neked egy válogatós érdeklten nemtörödöm komolytalan nő?


Te itt általánosítasz. Azt hiszed mindenki egyforma. Pedig nem. Neked kell azt megkeresned, aki neked megfelelő... ez nem a csajokon múlik, csak és kizárólag rajtad. Azaz ha a nőket hibáztatod, akkor saját magadat ásod el. Ezért viccesek a incelek is. Azt akarják, hogy a világ úgy működjön, ahogy ők képzelik. Pedig a világ magasról tesz mindenkire.

2021. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
14 ez olyan mintha egy pékségben nem lehetne kenyeret kapni.És végig kéne járnom Budapest összes pékségét,hogy hol kapok kenyeret.És végül az utolsóban,a tízezredikben kapnék egyet,az is száraz lenne.
2021. dec. 23. 22:49
 16/57 anonim ***** válasza:
80%

#13

Már az íráskép sokat elárul az emberről, hidd el. Arról, mit ír és hogyan az adott ember sok minden kiderül róla és ez alól te sem vagy kivétel.


A válogatás pont, hogy jó dolog. Mégis ki jönne össze olyannal, aki bárkivel összejönne? Az a lényege, hogy a megfelelő partnerrel gyere össze, nem az első jöttment alakkal. Én azt mondanám válogatós vagyok, mert nekem igenis fontos volt, hogy belsőleg, külsőleg, érdeklődések és hosszútávú tervek kapcsán is passzoljak az adott férfival. Meg is lett az eredménye, a mostani páromat mintha nekem teremtették volna.


Vicces, hogy érdektelenségről írsz, amikor magányról panaszkodsz, de meg se próbálsz más magányos emberek felé nyitni. Nem érzed az iróniát?

2021. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
90%

Ez pontosan olyan, mint a pékség. Mindenhova el kell menni, amíg megtalálod, amit keresel. Nem tudom mi másra gondoltál? Leírod mi kell és ott terem?

Még az is lehet, hogy csak száraz lesz, amit kapsz, sőt az is előfordulhat, hogy még a száraznak is jobban fogsz örülni, mint a semminek. De ez is csak rajtad múlik.

Illetve az is, hogy száraznak látod-e azt a kenyeret, mert ez nagy különbség: az hogy tetszik-e neked egy nő, az tényleg csak rajtad múlik, senki nem fogja megmérni a nedvességtartalmát.

2021. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
16 valaki kiírja hogy 23 éves fiú vagyok,Győrben élek,hasonló korú győri lányokkal ismerkednék azzal mi a gond?Miért nem lehet rá egy értelmes választ adni?
2021. dec. 23. 22:57
 19/57 anonim ***** válasza:

#18

Nekem semmi, de ha Győrben élő huszonéves lány lennék, biztos nem válaszolnék rá, hiszen nem így ismerkedem és nem érdekel, aki így keres párt.

2021. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem, mert ez így nagyon kevés. Egy társkeresőn van fénykép, néhány szó magadról, lehetőleg úgy, hogy egyedi legyen, mert különben senkit nem fogsz érdekelni. Huszonéves társkeresőből még Győrben is van legalább 1000.
2021. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!