Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég rámenni az ismerkedés,tár...

Elég rámenni az ismerkedés,társkeresés kategóriára és az ember megérti miért van annyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Én szerintem több dolog összetevője miatt van annyi magányos ember.Az egyik,hogy a legtöbb ember elmegy havi 130 ezerért dolgozni,tökéletesen meg is felel neki.A másik,hogy sokan szeretnének jól élni,de úgy hogy tüntetni ne kelljen kimenni érte az utcára,inkább jöjjön egy balek férfi/nő aki majd eltartja az illetőt,vagy legalábbis keressen jól.Nem érdekli hogy éjjel nappal dolgozik érte,vagy vállalkozásból,csak legyen neki pénze.És itt vannak a társkereső oldalak,vagy itt a gyakorin az ismerkedés kategória.Kiír egy kérdést és egy normális választ nem kap rá.Ezek után csodálkozzon már valaki hogy annyi egyedülálló ember van.Nem véletlenül mondják az idősek hogy nem lennének fiatalok.Most lehet hogy se otthonuk,se pénzük,se gyerek,se unoka nem lenne lakik.Ez egy elcseszett ország egyre elcseszettebb emberekkel.

2021. dec. 23. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
29 gondolod a való élet más?Itt is valódi emberek vannak,te is valódi ember vagy.A való életben ugyanazokat nyomatják mint itt.Menj föl a netre,ismerkedj személyesen,menj ki külföldre,próbálkozz pasiknál,miért akarsz nőt,egyedül jobb,stb.
2021. dec. 23. 23:16
 32/57 anonim ***** válasza:
90%

Elhangzott néhány kérdés, de még mindig itt sírsz ahelyett, hogy válaszolnál.


Ez tudod mit jelent: szrsz az egészre és sírni akarsz.


Ennek sokan örülnek, mert egy csomó csaj kínlódik a sötét palikkal.

2021. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
2021. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
33 senki nem írja azt hogy igen,valóban nem jó ez így ahogy van,változni kéne az embereknek,megfelelően kéne működni a társkereső applikációknak,inkább engem támadnak:D
2021. dec. 23. 23:23
 35/57 anonim ***** válasza:
81%
Nem az embereknek kell változnia, hanem neked. Egyszerűen annyira öntelt vagy, látszik, hogy azt hiszed te vagy a világ közepe és mindenkinek hasra kéne esnie előtted, holott a kisujjadat se mozdítod meg.
2021. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Belinkelhetnék ide én is néhány kérdést és választ az ismerkedés kategóriából de minek?Változni fog valami?Semmi.
2021. dec. 23. 23:27
 37/57 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező olyasmi, mint a nárci: menekülj, ahogy csak bírsz. Meg sem próbál érdemben reagálni a kérdésekre. Így aztán tipli van, hadd főjön a levében.
2021. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
52%

Az a probléma a magadféle emberekkel, hogy vagy túl ostobák, vagy túl önteltek ahhoz, hogy felismered a saját hibáidat, helyette alaptalanul az egész világot hibáztatod. Azt hiszed, hogy te vagy a világ közepe, holott senkit se érdekelsz. Azt hiszed jobb vagy másoknál, holott pont az ellenkezőjét bizonyítod be az állandó hisztivel. Szánalmas, komoylan.


Tudod mit? Megérdemled a jelenlegi magányodat, 100%-ban a te hibád. Talán egyszer rájössz. Vagy nem.

2021. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Érdekes,ha egy lány ír ki kérdést hogy ismerkedne,a fiúk tudnak normális válaszokat írni hogy nekem írhatsz,én ismerkednék,ha egy fiú akkor meg jönnek az olyan válaszok hogy van kocsid?Meg hogy én nem akarok ismerkedni veled,meg selejtes vagy lúzer vagy stb.
2021. dec. 23. 23:36
 40/57 anonim ***** válasza:
69%
Csak a hiszti és kifogások mennek.
2021. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!