Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég rámenni az ismerkedés,tár...

Elég rámenni az ismerkedés,társkeresés kategóriára és az ember megérti miért van annyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Én szerintem több dolog összetevője miatt van annyi magányos ember.Az egyik,hogy a legtöbb ember elmegy havi 130 ezerért dolgozni,tökéletesen meg is felel neki.A másik,hogy sokan szeretnének jól élni,de úgy hogy tüntetni ne kelljen kimenni érte az utcára,inkább jöjjön egy balek férfi/nő aki majd eltartja az illetőt,vagy legalábbis keressen jól.Nem érdekli hogy éjjel nappal dolgozik érte,vagy vállalkozásból,csak legyen neki pénze.És itt vannak a társkereső oldalak,vagy itt a gyakorin az ismerkedés kategória.Kiír egy kérdést és egy normális választ nem kap rá.Ezek után csodálkozzon már valaki hogy annyi egyedülálló ember van.Nem véletlenül mondják az idősek hogy nem lennének fiatalok.Most lehet hogy se otthonuk,se pénzük,se gyerek,se unoka nem lenne lakik.Ez egy elcseszett ország egyre elcseszettebb emberekkel.

2021. dec. 23. 20:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Szerintem fejezzük be mostmár.Úgysem fogjátok elismerni hogy van benne igazság amit mondok.
2021. dec. 23. 23:39
 42/57 anonim ***** válasza:
78%
Látod, pont ezt írtam? Ezt a merő önteltséget és haragot. Aztán nemsokára kiírod a következő hisztis kérdésedet, mint amiket eddig belinkeltem. Értelmetlen, no mindegy, majd rájössz. Vagy nem.
2021. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
51%
Igen, elég csak megnézni, milyen emberek teszik fel az ezzel kapcsolatos rinya kérdéseket és milyen aberrált, szánalmas gondolataik vannak a másik nemről, arról, hogy mi kell nekik és hogy milyen egy normális párkapcsolat... Meg lehet nézni azt a sok, szociálisan csökevényes, torz embert. Okkal magányosak: ha emberileg nem lennének egy darab szar, legalább barátaik lennének. De barátokat sem tudnak szerezni, egyszerű embereket, akik szívesen beszélgetnek velük. Mert torzak és toxikusak. Ki akar egy ilyen ember társaságában lenni?
2021. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
69%

10. Sztem azért,mert a magánynak oka van.

Azért vannak egész jó emberek,akik magányosak.

De az esetek 99%-ában ilyen már meggyőződött arról,hogy az élet fsh.

Na most nem azzal van a baj,hogy nem érzi jól magát,hanem ha lehetősége van valaki új embert megismernie,akkor rögtön hozza magával a régi szutykokat.

Tehát eltaszítja.

Nem veszi észre,hogy új ember,új lehetőség,új a szitu.

Nem úgy kéne kezelnie az életről való gondolkodását sem,és az új személyt sem,mintha minden a régi lenne.

2021. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
1) Budapesten valóban égen döglesz 130 ezerből, de egy elmaradottabb régióban, mondjuk nagyi után örökölt alacsony rezsijű panelban vígan el lehet lenni. Főleg egyedül, úgy, hogy semmi költséges hobbi nincs, teljesen kielégítő az, ha sétálsz egyet a naplementében blabla. 2) 10 éve mentem fel utoljára társ kereső oldalra, de nem voltam elájulva. Szinte minden pasin napszemüveg (így hogy mérje fel az ember, hogy egyáltalán érdemes-e rá időt szánni, minek a kép, ha még az arcát is takarja?), valaki más audija, bmw-je előtt póz(nem, nincs mindenkinek ilyen autója, szöszi vagyok, de ennyire azért nem h.lye - viszont bosszant, mikor annak néznek). A másik a kutyás, csecsemőt ölelgetős. Oké, szeresd őket, oké, nem titkolt, ha van, de ha csak ekörül forogsz, mi szükséged nőre? A tüntető téma pedig: nem, nem az a vonzó mindenki számára, ha egy ólajtó a pasi szája és mindenért az asztalra csap. A párom pl. világ életében szerencsés volt meló terén, 300 felett keres most is, de mindenhonnan elküldik egy-két év után, mert keményedik. Egy bizonyos összeg felett be lehet nyelni dolgokat, egy összeg alatt meg nem kell elvállalni a munkát. Ez viszont inkább kapcsolatban fajsúlyos (el kell tartani a családot). Ha senkit nem kell, csak magadat, akkor csak a te igényei szabnak a dolgoknak határt.
2021. dec. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
68%
A magyar társadalom valóban egy beteg, önellentmondásos horda.
2021. dec. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
26%
Fogadd be Jézus Krisztust a szívedbe és Isten meg segít meg örök életed lesz.
2021. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
31%

22.

Mindenki megérdemel egyet.

A nagymellű,rúzsmániás,vékony derekú szőke bombázó megérdemli a 300 kilós,milliomos vállalkozót.

Mindketten tudták,hogy az egyik szépségért,a másik pénzért van a másikkal.


Ezen kívül pedig mindenki igenis megérdemel egyet.

A férfi és nő különböző erőforrásokkal,igényekkel,jövőképpel,mentalitással bír.

Magyarul csak meg kell találni azt,akivel el lehet ezeket a dolgokat tervezni.

Ezzel a gondolkodással,hogy ez egy privilégium az 1%-nak,te sem sokat érdemelsz.

Még az 1% is tudja,hogy nem csak miattuk kel fel a nap.

Te meg szimplán gyerekes vagy,és tudatlan.

2021. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
30%
47. A kutyamenhelyen lenne bőven helye.
2021. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem, #48-as, senkinek sem jár egy másik ember ideje és közelsége. Hogyan is képzeled te ezt?
2021. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!