Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 éves vagyok és 0 napot...

24 éves vagyok és 0 napot voltam párkapcsolatban. Ez nagyon gáz a mai világban?

Figyelt kérdés

Más is van így? Vagy esetleg olyan akinek volt kapcsolata de évek óta egyedül van?

F


2022. jan. 4. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Üdv a klubban.
2022. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
ne törődj vele
2022. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hosszabb pauzám két kapcsolat között, mert akkor sajnos csak vedeltem.
2022. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg emberrel randiztam életem során és számos szexpartnerem is volt, de kapcsolatban még én sem voltam sosem, pedig mindig is szerettem volna és sokszor őszintén sokat próbáltam tenni érte. Egyszerűen ilyen az élet. Én nem érzem gáznak a helyzetem, egyszerűen nem találtam még hozzá alkalmas személyt, akinek én is az vagyok.


26/F

2022. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt párkapcsolatom de nem voltam benne feltétlen boldogabb, mint mikor egyedül voltam, nem ennek kéne lennie a megoldásnak. Viszont ezek után is nyitott vagyok a lehetőségekre, már nem ott vagyok se fejben sem az életben mint pár éve, szóval már én is várom mikor fog eljönni ez.


21/F

2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
39F vagyok, 0 kapcsolatom volt az életben. Ilyen felhozatalla nem is gond...
2022. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont 25 voltam,amikor először lett nő az életemben.Most visszagondolva, már egyetlen nőt sem engednék be az életembe,annyi gonoszságot tettek velem,önzőek,anyagiasok, elégedetlenkedők,hiúk.
2022. jan. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyre kevésbé.

Átalakulóban van a társadalom, évtizedek alatt borultak fel évezredes egyensúlyok, úgyhogy ez lényegében várható is volt, hogy az egyedülállók száma is növekszik.

Nekem sem volt párom, és lehet, hogy nem is lesz.

A "régi világrendben" majdhogynem NB1-es pali lettem volna, van ingatlanom, jó munkám, végzettségem, autóm, kijelenthetem, hogy intelligens vagyok, nagy érdeklődéssi körrel, de a mai világban a kutyának sem kellek.

Sokkal fontosabb, hangsúlyosabb lett a külső, divatos megjelenés, trendiség, bulik stb... a radikalizálódó feminizmus miatt eltorzult a lányok önképe, igényei, az elmúlt évek rossz családi mintái és a feminizmus, illetve a változó igények miatt pedig sok srác eleve kiesett a versenyből. Én úgy látom, hogy az elmagányosodás korszakát éljük. A közvetlen környezetemben is sok a magányos ember...

Huszonéves srác vagyok.

2022. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kései Sirató ***** válasza:
Nem gáz, itt az új év, legyen nálad ez a változás, hogy találj párt!
2022. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!