Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan lányokat...

Hol találhatnék olyan lányokat,akik hasonló problémával küszködnek mint én?

Figyelt kérdés
Olyan lányokkal,nőkkel kéne ismerkednem akik hasonló cipőben járnak mint én.Akik tele vannak félelemmel,gátlásosak,nehezen kommunikálnak és családi problémáik vannak.Na de hol ismerkedhetnék meg ilyen lányokkal,nőkkel?

2022. jan. 9. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező! :)


Nem olyan biztos az, hogy az intovertált személyiséged olyan nagy hátrányt okozna számodra. Vannak ilyen emberek és megtalálják a boldogulásukat az életben. Egy kis mélyebb önismeret nem ártana neked...


Olyan közösségeket keress, amiben jól éreznéd magad! (Pl. számtalan féle könyvtár van a fővárosban. Neked csak az lenne a dolgod, hogy beiratkozz és járj szorgalmasan.)


Keress és találj egy pályaválasztási vagy pályamódosítási tanácsadót, aki megmutatja számodra, hogy milyen/melyik képességeidből mit hozhatnál ki. A területileg illetékes munkaügyi központok ezért vannak.


Oda szépen elfáradsz hétköznap - akár többször, ha nem vagy elégedett a segítségnyújtással - és reklamálsz egészen addig, amíg érdemi segítséget nem adnak/nem kapsz. Jogod van hozzá, sőt kötelességed, hogy valamerre haladjon az életed, ne csak egyhelyben állj és visszafelé nézegess!

2022. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Engem nem ért meg senki az a baj.Senki nem érti miért vagyok olyan amilyen.
2022. jan. 9. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!