Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy a lányokkal...

Más is van úgy a lányokkal hogy nem bántják őt,de egy jó szót sem kap tőlük?

Figyelt kérdés
Én egy nap ennyit kommunikálok egy lánnyal."Szia öt zsemlét kérek.A lány:Szia,200 forint lesz.Más valamit?Én:nem, köszönöm.Szia.Lány:Szia. Ti is ennyit kommunikáltok egy nap egy emberrel?

2022. jan. 12. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

3hete beszèlgetèsem egy pultossal:

nagy tàska volt nàllam, elèggè tele. Vettem 5 chipset, mert akartam egy jó filmet nèzni. pakolas közben, alig fèrt bea tàskkàba, a lànye mgjegyezte:Milyen kis dolog, ès mègse fèr be a tàskàba. Mondom igen, de ezek mamàr olyanok mint a push up-os melltartók. A làny nèzet majd hozzàtettem:Hazaviszem, kibontom ès làtom, hogy a fele hiànyzik. Kövi alkalom:Kint dohànyzik,meglàt, majd elnyomnà a cigit. Mondom neki, hogy nem kell eldobni, megvàrom. ès beszèlgetünk. Ezek utàn mindig van nèhàny jó szónk egymàshoz.Amúgy Edinànak hívjàk,20 èves, 1 hetet dèlelőttös, 1 hèt dèlutànos.Szerti a rózsàt, van egy törpenyuszija, a kedvenc kajàja a milànói. Tervezet szerint, ma megpróbàlom elhíbni egy randira. Aztàn lehet nemet mond, de lehet hogy igent....

2022. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
*ès telefonon mèg mindig nem tudok írni
2022. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
*egy emberi kapcsolatba, bele kell tenni a magad rèszèt. Sok ember nem mer, mert "Jaj elutasít" Ès mi van akkor? Jaj valaki azt mondta hogy nem tetszek neki. Ha egy lany menne oda, hogy felszedjen, ès nem tetsszik neked, ki fogod kosarazni. Ès lehet te voltàl az 50. Neki hogy esik? Az elutasítas módja a lènyeg. Ha bantó elítèlem. Nem mert ronda vagy... Az ilyennel örülj, hogy nem àll szóba veled.Hidd el. Jó nekem egyszerű. èn egy nap kb 50-100 ember is beszèlhetek a munkàm soran, szemèlyesen.nekem az jött be hogy tükör előtt beszèltem, megkerestem azt a stílust, amit szeretek, amiben jó vagyok. pl: Sporos öltözködès, nem feltűnő haj, enyhe borosta.Humoros, megèrtő, aki kimondja a vèlemènyèt. Keress magadban hasonló dolgokat, kèpviseld azt, ès silered lesz az bereknèl.
2022. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!