Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hagyjam abba a gyakoriz...

Hogyan hagyjam abba a gyakorizást, ha számomra ez a teljes magamra maradást jelentené?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

(20)

Mert káros, mert görbetükör, semmi köze a való élethez, kivéve talán a barkácsolás kategóriát.

Te bevallottan 0 szociális élettel rendelkezel és ahelyett, hogy magadon segítenél, bezárkózol ide, mások segítése címén. Nem bántani akarlak, de tényleg miben tudsz segíteni itt és kinek?

Ha a Kérdező ki akar lépni ebből a mókuskerékből, akkor ne húzd vissza!

2022. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen, azt nem tagadom, hogy a szociális életem az 0, de pl informatika témakörben szívesen segítek ha tudok, meg pl közlekedés témakörben is, ha esetleg tudok ott is szívesen segítek.


És én nem visszahúzni akartam, én csak annyit jeleztem, hogy nem kell teljesen itt hagyni, lehet akár arany középút is.

2022. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%

(22)

Tényleg kedves vagy és a felsorolt témákban valóban jó, ha tudsz segíteni! De neked se ez legyen az életed, mert beszippant és egyre kevésbé fogsz kibújni a barlangból. Elég, ha hetente-kéthetente segítesz 1-2 órát és helyette a saját életed építed!

2022. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Ez már teljesen máshonnan fakad nálam, mármint úgy értem, hogy nem a GYK tehet róla, hogy így alakultak a dolgok szociálisan.
2022. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Én is kezdem azt érezni, hogy a gyik-en kívül semmi kontaktom nincs az emberekkel. Az egyetemen is nemrég végeztem, semmilyen társaságom sincs.

F

2022. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%
Ez az életed? Hogy itt válaszolgatsz-segítgetsz? Ettől nem lesz se társad, se barátod, se férjed-feleséged. Élj!
2022. jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%
Itt nem igazán lehet segíteni. Nagyon sok ember csak azért jön, hogy kiirja a dolgokat magából, mert nincs bizalmasa, szégyelli ismerősökkel megbeszélni a dolgait, nem is tanács kell, mert az esetek többségében már szilárd meggyőződése van, csak egy két megerősítés, vitakedv mert feszült stb. Válaszolók ugyanez, és akkor 1-2 kérdés alatt el is szabadul a pokol, mert itt senkit nem tart vissza semmitől. Szerintem inkább romboló az oldal jelen helyzetben, mint építő. Igen megdöbbentő néha 1-2 eltorzult ember, a véleményük, a stílusuk, depresszívvé válhat az ember, ha az oldal böngészése hobbi szintű szerintem.
2022. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!