Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam az állandó...

Belefáradtam az állandó gyakorizásba, de nem bírom itthagyni, mert nincs helyette más. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 00:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
keress egy csajt akit nyomkodhatsz helyette
2022. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Talán hagyd itt,és go Reddit.

Én akasztom magam.

2022. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan ez

Semmi nem történik..... Mintha alapból barátmentes életre lennék kárhoztatva.

Nincsenek cimbik barinők akikkel az ember kicsit kikapcsolódna... Itt olyan mintha részese lennék valaminek

2022. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Zárd be. Kezdj el sportolni.
2022. jan. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki a saját útját járja! Csak te tudod, hogy mit akarsz elérni az életben, mitől lennél boldog és éreznéd magad teljes embernek. Elárulom, én egyáltalán nem vagyok elégedett magammal konkrétan utálom saját magam. De mindig is optimista voltam! Nekem az életembe egy nő kell, szóval az első hozzászóló nem mondott butaságot. Fiatal felnőtt vagyok és előttem az élet. Évek óta nincsenek barátaim, abnormálisnak tartom, de nem is igénylem. Sokat csalódtam bennük, valószínűleg ezért gondolom ezt. Szerintem ha egy nő helyretenne engem lelkileg és megtanulnám elfogadni magam, boldog lennék, akkor újra azt érezném, mint régen. Amikor is rengeteg barátom volt. Szóval nálam a párkapcsolat a gyógyír.
2022. jan. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lenne más feladat? Olvass, rajzolj, beszélgess emberekkel, tanulj valami újat, kerékpározz, sportolj.
2022. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyere fel csak 2-3 naponta

Ugy nem unalmas

2022. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ritkábban, kíméli az idegeidet.
2022. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, mint a hármas. Itt legalább az illúzióját megkapom, hogy tartozom valahova. Az életben még ennyi sincs. Rossz hatással van rám, viszont ha ez nincs, akkor teljesen magamra maradok.
2022. jan. 3. 11:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En azert vagyok egyedul mert sokan isznak cigiznek drogoznak en meg nem es nem is fogok

Ja meg egyedul voltam egesz eletembe ugyhogy hozza vagyok szokva

2022. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!