Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnák még tenni, hogy...

Mit tudnák még tenni, hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Az utóbbi időben egyre csak magányosabb.


Miután érettségiztem, dolgozni kezdtem. A munkámmal minden rendben, jó fizetésem van, szeretem csinálni, cserébe semmi kontaktus nincs emberekkel.


Nehezen tudtam barátkozni álltalábosban, de azért 3 barátság itt végigkisért 7. Évfolyamig. Itt ezekkel a barátokkal eléggé más emberek lettünk, és elkezdtem 2 másik lánnyal barátkozni, egyikükkel már eltávolodtunk, a másik lányal még jóban vagyok. Ő az egyetlen barátom.

Középsuli első osztályában ki lettem közösítve, kis különcségem miatt, ez egyedül annyit takar hogy nem szeretem a sportot és nem szeretem a számítógépes játékokat sem. Én tévézek, olvasok, ilyesmi.

Miután ezen túl lettem, másik évben már befogadtak, másik oszzálytársra szálltak rá. Elvoltam néhány fiúval. Velük a mai napig beszélek, de nem mondhatom őket barátoknak. Mindig kezdeményezek találkozót, de jó ha kéthavonta találkozok egyikükkel.


Próbálkoztam már számtalan módon keresni új barátokat. Itt gyakorin is, de vagy 1 nap után eltűnnek, vagy valami idiótába futottam bele.


Személyesen is rengeteg dolgot kipróbáltam.

A helyi egyházközösségnél is próbálkoztam, egy politikai párt tagja is voltam, 1-2 természetvédős, önkéntes munkaakcióba is részt vettem, de semmi. Tény hogy én sem barátkozok mindenkivel. Hasonló korú 17-23 évessekkel szeretnék, akik egy átlag inteligenciát megütik, nem drogoznak, szavahihetőek, és normális megjelenésük van.(tiszták és ápoltak)


Pszichológushoz is járok, vele eddig feltérképeztük az életem, próbált tanácsokat adni a fenn említett programokat javasolván, amiből eddig semmi se lett.


Ha nagyon magányos vagyok, akkor próbálom egy plázában elütni a napom. Itt is próbáltam pl kajáláskor odamenni valakihez aki egyedül van, vagy pl lottózóba egyedül lévő korombeliekkel barátkozni, de mindenki olyan zárkózott, egy kettő lekoptattak.


Párkapcsolatom sincs, soha nem is volt, próbáltam tinderezni, de úgy látni túl nagyok az elvárásaim. Kb 10ből 1lány tetszik.

Hetero vagyok, fiúk nem érdekelnek!


A kinézetem az átlagot megüti, magas-vékony fiú vagyok, nincsenek káros szenvedélyeim. Értelmesnek mondanám magam, szívesen beszélgetek bármiről. Hétköznapi élet, önismeret, politika, divat, munka, bármi.



Mit tudnák még tenni?


2022. jan. 22. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát úgy egész jól kizártad a lakosság nagy részét az igényeiddel.

Estelteg sport? konditerem?

2022. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy beiratkozni egy tanfolyamra, ahol ismerkedhetsz emberekkel.
2022. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!