Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még értelme valamin...

Van még értelme valamin változtatni, vagy már teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
Annyira értelmetlennek és kilátástalannak látom az életem, hogy ismét előtört bennem ez az érzés, hogy az lenne a legjobb ha meghalnék. Nincsenek barátaim, a nőknél is csak egyik kudarc ért a másik után, így már nincs is kedvem próbálkozni, meg amúgy se nagyon tudok hol ismerkedni. Az életem nem tart sehol, csinálok egy munkát amit utálok, hazajövök, alszok, aztán másnap ugyanez. Egy ideig tök jól éreztem magam, elkezdtem tök pozitívan állni a dolgokhoz, hogy most majd másképp lesz, aztán végül ugyanolyan szar minden. De mindig ez történik, reménykedek hogy jobban alakulnak a dolgok, próbálok optimista lenni, és a végén ugyanúgy a gödör aljára kerülök és minden marad ugyanolyan sz*r. Lehet tényleg az lenne a legjobb, ha meghalnék, úgysem fog már semmi se jobbra fordulni, csak tengek-lengek a világban, nincs is már kedvem semmihez.

2021. aug. 5. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy engem tényleg érdekel, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz az ember írja ki nap mint nap vagy tényleg ennyi lelki hadirokkant ember van itt?

Mert ha igen, javasolnám, hogy ti akik minden nap itt sírtok, írjatok rá egymásra, találkozzatok és már van is társaságotok. Tudtok együtt programokat csinálni, lelkizni, sírni vagy amit akartok.

2021. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Keress olyan munkát amit szeretsz is csinálni!! Az életed elég nagy százalékát a munkahelyeden töltöd, úgyhogy nagyon nem mindegy hogy szereted e csinálni..

Ezt rengetegen félvállról veszik pedig nagyon nem szabadna.

2021. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Képzeld, okoska, valóban ilyen sok az öngyilkos hajlamú ember! Nem mindenkinek adatik meg a boldog élet! Pedig próbálkozik! Keresi a boldogságot, próbál kimászni a gödörből, de az ilyen magadfajta lelketlen b...kók miatt keptelen boldog lenni az ilyen lelkileg érzékeny személy...

Elég Facebookon megnézned az Eltűnt személyek oldalát, ahol hétről hétre sajnos csak az eltűnt személy holttestét találják meg, akiről kiderül, hogy öngyilkos lett...

Szóval, nem ártana komolyan venni, ha valaki segítséget kér egy anonim oldalon!

Bár tudom, az átlagos - vagy csúnya férfiak senkit nem érdekelnek... Ők pusztuljanak el, mert "lúzerek"...

Bezzeg, ha egy depressziós tinilány vagy egy rossz házasságban élő - vagy már elvált anyuka az illető, esetleg egy magányos, egyedülálló nő, akkor hirtelen minden hapsi szívesen ír... Hiszen az ilyen személyeknek valahogy minden férfi a "barátja" akar lenni, mert valójában csak meg akarják dugni...

Az biztos, hogy gusztustalan egy világban élünk... Az emberek csak akkor segítenek rajtad, ha nekik is hasznuk van belőle...

A jó emberek szenvedjenek az életben, majd egyedulpusztuljanak el

2021. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
A rossz emberek még élik a boldog világukat... Akik egyébként pont úgy lesznek sikeresek, hogy a jó embereken keresztül gázolnak...
2021. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
vegyél egy kutyát. Nem csak örömet ad, hanem melót is. Meg csajozni is tudsz kutyával;)
2021. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

4

Miért rossz ember az, aki össze tudja magát szedni, nem nyivákol, hanem akkor is küzd tovább ha szar az élete, nincsenek barátai, aztán egyszer csak eljut egy olyan állapotba sikeres lesz, könnyen ismerkedik és igen szexet is szereti, és kapcsolaton kívül is szexel, mert az jó neki??? Mi a frászért lenne az ilyen ember rossz? Csak azért mert te nem vagy ilyen, hanem csak sajnálod magad, hogy a normális küzdeniképes emberek győznek és nem te a nyomorult önsajnálatoddal? Hát tudod mit? Meg is érdemled!

2021. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
6os! Igaz! 🤝👍
2021. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Röhejes mennyi ember nem képes összeszedni magát! Pedig csak annyit kéne csinálni, hogy kikapcsolod a facebookot, a gyakorit, meg az összes ilyen szart, megfogsz egy súlyzót vagy elmész futni, konditerembe, máris oldódik a stressz, a szorongás, ráadásul erősödsz, ami magabiztosságot ad, jobban nézel majd ki egy idő után ami ugyancsak, teszel valamit az egészségedért, tehát hasznosabbnak is érzed magad. Edzés utána meg ehetsz egy jót ami boldogsághormonokat szabadít fel, és attól sem kell szarnod, hogy elhízol, mivel mozogtál. Edzőteremben vagy futásnál barátokat is találhatsz, vagy kereshetsz direkt futótársat, már is van célja barátkozni, mert van közös program...

Vagy nekiállhatnál tanulni, beiratkozhatnál tanfolyamra, főiskolára, tanulhatnál nyelvet, és lenne jobb munkád, értelmesebb emberek között. Akik között találhatnál barátokat, akikkel eljárhatnál valahova, ismerkedhetnél...

Vagy műveld magad... De ne siránkozz mert az élet nem olyan egyszer csak észre hogy jajj szegény Józsika már annyit szenvedett most odadobjuk neki a siker kulcsát... nem. Meg kell érteni küzdeni. Kinek többet, kinek kevesebbet.

2021. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Pont letojja mindenki, hogy izmos testem van... Most elsősorban a nőkre gondolok.

Már hosszú évek óta edzőterembe járok, úgyhogy tökéletesre kigyúrtam a testem! Sokan irigyelnek emiatt!

De, mit érek vele, ha mellé nem vagyok se okos, se jóképű...? Ha nem kezdtem volna el konditerembe járni, még most, 29 évesen is szűz lennék... Akik voltak barátnőim is simán megmondták, hogy csak a testem miatt vannak velem, mert mindigis vágytak egy izmos, modell alkatú pasira!

Az életben gyakorlatokat csak a testemet tudom felmutatni sikerként, mert semmilyen értelmes dologhoz nem értek ezen kívül... Próbálkoztam már sulikkal felnőtt képzéseken, de hiába küzdöttem, mindenhol én voltam a legügyetlenebb, a legnagyobb lúzer...

Szóval, nem mindig igaz, hogy valaki egyből beletörődik a rossz, kudarcokkal teli életébe!

Küzdöttem évekig, hogy ne egy buta betanított munkás legyek, de mindig kiderült, hogy erre vagyok csak képes... Ennyi ésszel, tehetséggel áldott csak meg a sors...

Szerencsére, vannak barátaim - ha nem is sok, meg alapjában könnyek ismerkedek.

De, nők terén már beletörődtem, hogy maximum lelki társnak meg unaloműzőnek - , nagy ritkán egy menetre vagyok csak alkalmas...

3 - as, 4 - és voltam

2021. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
*az életben gyakorlatilag
2021. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!