Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha teljesen megkeseredett es...

Ha teljesen megkeseredett es savanyu lettem 36 evesen, mit csinaljak? Hogy lehet ebbol kijonni?

Figyelt kérdés
Nem ok nelkul, mert sajnos lattam eleget az eletbol, azert lettem ilyen. Nem tudok eletvidam lenni es nem tud jo kisugarzasom lenni, igy meg parom sem lesz nyilvan. Visszafordithato egy ilyen megkeseredettseg? Mar latszik a fejemen is, megkemenyedett az arcom meg minden.
2022. jan. 23. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezd valami újat az életedben, új helyen, új emberek közt, akár új szakmában, de olyat, amit szeretsz is csinálni.
2022. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Néha el kell járni szórakozni ide-oda, nem kell feladni még, nehéz az élet...tudom mindenki ellene van, de néha durrants el egy jointot vagy valami. Járj el csajozni is nem kell még magadat temetni...
2022. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A túlvilágra kell koncentrálni, mert az felvidít és más színben, más nézőpontból látod majd az életet. https://www.youtube.com/watch?v=FTUVUY8DqF8
2022. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Van, aki hiába kapja meg az élet nevű ajándékot, nem tud mit kezdeni vele. Elpazarolja. Másnak kellett volna adni a belépőt ebbe a parkba.
2022. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Tavasszal majd ujra eled minden ...
2022. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Nem ferfi vagyok
2022. jan. 23. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
4# Ahogy írod, kapja. Kérte a fszom. Nyakamba lőcsölte a mindenható, ha megmakacsolom magam, hogy nem csinálom akkor találjon rá ő megoldást. Az embertársam meg ne hibáztasson, ne szólogasson be felsőbbrendűnek képzelve magát. Lehet, hogy ha téged nézünk, nálad kb. mindenki előrébb van akinek kellett volna adni ezt a qrvanagy ajándékot.
2022. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7.

Na ez az. En se kertem. Neha arra gondolok, hogy mi van ha csak babuk vagyunk egy tarsason es az istenek csak jatszanak velunk. Es rohognek. Ma en vagyok Belaval, ezzel a luzerrel. Na dobtam egy hatost. Na Bela most kiesett hahaha. Eskuszom ezt szoktam erezni.

2022. jan. 23. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Jarj sportklubba. Motivaciot ad.


Jarj plasztikai sebeszhez. Kisimult szep arcot csinal.

2022. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Hasonlóan vagyok, mint te. Korban is. Nem kemény vagy milyen az arcom ,hanem a hajam kezd őszülni. Sok depresszió és magány, idegesség. Elrontottam valaki mellett 9 évet és semmire nem jutottam, kb 25 éves szinten vagyok max és barátaim sincsenek ,mert az isten háta mögött lakom külföldön.
2022. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!