Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki 26 évesen teljesen...

Ha valaki 26 évesen teljesen magányos, érthető hogy igényli, hogy napi szinten bemászkáljon a városba, hogy legalább ott az utcán emberek között legyen?

Figyelt kérdés
És ne egész nap otthon a négy fal között egyedül. Vagy furcsa, hogy ennyire emberek között akar lenni?
2022. jan. 24. 07:45
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ismerem a problémát. Sokat jártam ki a városba én is otthonról pontosan ezért, egy sörre beülni valahová és közben láttam embereket legalább, közöttük voltam.


Elviselhetőbbé teszi a magányt de ugyanúgy fáj hogy senki nem maradt körülötted, elfogytak az emberek. Ma napig megvan ez, nem tudom meddig bírom még

2022. febr. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érthető teljesen, csak nem oldja meg. Valamilyen közösséget kellene keresned, ahol ennél közelebbi kapcsolatba is kerülhetnél emberekkel.
2022. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!