Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok egyedül kávézóba menni?

Szoktatok egyedül kávézóba menni?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.

Már nem járok suliba, dolgozok.


Mivel szinte alig van barátom és ráuntam arra hogy 30napból 29en itthon ülök, arra gondoltam hogy ezentúl néha veülök egy kávézóba hogy elüssem az időt.


Kicsit jegyzetelek, mobilozok.


Mennyire lenne ez gáz, szokott valaki ilyesmit csinálni?


Esetleg előfordulhat, hogy valaki odajön aki szintén egyedül jön?


Szegedi vagyok amúgy.


2022. jan. 26. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor ott reggelizem. Teljesen normális. Sokan egyedül mennek. Semmi fura nincs benne.
2022. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont 2 hete ültem be egyedül egy ilyesmi helyre, semmi kellemetlen vagy gáz nem volt benne.
2022. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán beülök bárhová egyedül is, semmi ciki nincs benne.
2022. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Semmi fura nincs ebben, sokan szoktak így tenni.

Én is be szoktam ülni, a munkám és az egyik külön órám között két óra szabadidőm van, így mindig be szoktam ülni egy kávézóba tanulni/írni/olvasni/zenét hallgatni.

Mondjuk nem szoktam idegenekhez odaülni, mert elfoglalom magam akár egyedül, akár úgy hogy videóhívásban vagyok valakivel.

20/L

2022. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szoktak beülni kávézóba egyedül. Például rengeteg egyetemista ül be tanulni. (Azt senki se tudja, hogy te mit csinálsz a telefonodon, mit jegyzetelsz és senkit nem is érdekel.)
2022. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Szinte csak egyedül kávézom. N/45/Bp.
2022. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk ha mással megyek is kellemetlenül érzem magam
2022. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már. Pl reggeli időpontom volt az orvoshoz, de sokkal korábban odaértem. A rendelő mellett volt egy kávézó, hát beültem addig és megreggeliztem. Egyedül ültem egy asztalnál és netezgettem.
2022. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én olvasni szeretek beülni, ha időm, pénzem és hangulatom engedi 🙂 A környezetemben lévők közül sokan nem értik, hogy mi ebben a jó, amikor "olvasni otthon is lehet", de nekem nagyon kellemes tud lenni egy-egy ilyen alkalom.


F

2022. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A félórás ebédszünetembe be szoktam ülni néha egy kávézóba. Egyedül vagyok, kuss van, nem talál meg senki és élvezem. :D
2022. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!