Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs erőm meghalni, de élni...

Nincs erőm meghalni, de élni se akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert mi a baj?
2022. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
24%
Találj célt az életednek! Barátkozz, szórakozz! Találd meg a szerelmed!
2022. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

1x élünk. Teljesen mindegy hogy teljesítesz ugyan úgy megszűnik egyszer a létezésed, így technikailag teljesen mindegy, hogy elvetélt soha megnem született gyerekként halsz meg vagy 90 évesen milliárdokkal, mert ugyan oda jutsz.


Hiába leszel a legkiemelkedőbb alak a történelemben eljön az az idő, amikor elfejetetenek és maximum csak történészek foglalkoznak veled meg majd az az idő is eljön, amikor az emberiség kihal és a jelenelgi ismeretünk alapján eljön az az idő is, amikor az egész univerzum elpusztul.


Mindegy is, mert ha megszünsz létezni neked már mindegy. Olyan mintha soha sem léteztél volna. Nem véletlenül mondják, hogy az emberekben tovább élsz, hiszen csak az ő emlékezetükben élsz, de ők is meghalnak.


Szóval technikailag teljesen mindegy mit teszel.


Annyi biztos, hogy 1 lehetőséged van.


Ha valamire 1 lehetőséged van, mért nem hozod ki a maximumot belőle "just for fun", hiszen többször úgy sem teheted meg.


Plusz nincs nagyon értelme hamarabb abbahagyni a "játékot", hiszen mindennel együtt a mostani szervedésed is elfog tünni és mindegy lesz, hogy most vagy később halsz meg.


Ha eldöntötted, hogy megakarsz halni, akkor mért nem próbálod bármely feszengés nélkül szabadon élni az életet?


Hiszen fejben úgyis halott vagy már. Nincs veszteni valód. Nincs annál ennél lejjebb.


Ha 100%ra eldönteném, hogy megölöm magamat és biztosan feszengés nélkül megpróbálnék mindent amit eddig nem mertem.


Pl.: Elmondani annak a lánynak, akik tetszik hogy kedvelem.

Meg mondani az idegesítő kollégának az igazat, akivel mindenki csak azért kedves, mert így illik viselkedni a munkakörnyezetben.


stb...


Szerintem fogd fel ezt egy felszabadulásnak és nézd meg mitörténik.

2022. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mert olyan rohadt könnyű célt találni...

A szerelmem már megtaláltam, de gyűlöl, pedig nem adtam rá okot, sőt inkább nekem kéne őt. Hol barátkozzak? Szórakozni nem akarok, mert mostanában szarul sül el.

2022. jan. 27. 00:11
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Akkor neked a párkapcsolatoddal van a bajod. Dobd ki, aztán legyél boldog.
2022. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már kidobtam, de nem vagyok boldog. :/
2022. jan. 27. 00:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz akkor a hétköznapjaidban?
2022. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig tanultam, most munkat keresek es igyekszem nem megtebolyodni totalisan. Fozok, zenet hallgatok, olvasok, kisirom magam, alszok.
2022. jan. 27. 00:53
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Na jól van, az már haladás. Verd is ki a fejedből a meghalni akarást. Találsz egy munkát, aztán tudsz arra koncentrálni. Ezzel meg is van a kitűzött cél, aztán majd lehet még sok másik. :) Csináld csak a dolgod. Egyszer élünk. Ne kótyavetyéld el az életed.:)
2022. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Lesz egyszer jobb is ennél a köztes állapotnál! :)


Találni fogsz kedvedre valóbbat a régi szerelemnél, hidd csak el bátran! Mindössze valamennyi időt kell csak várni.


Én majdnem többet is találtam rövid idő alatt - meg is lepődtem, hogy csak önkéntes munkalehetőségek árán mennyi "szerelem" tud szövődni... csodálkoztam, hogy a Gondviselés mennyi BŐSÉGET tud juttatni az embernek, ha SZŰKÖSSÉGET szenved (édesanyám haldoklása idején valamivel le kellett foglaljam magam...) amíg az ápolásában aktívan tevékenykedtem 0-24.

2022. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!