Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belekerültem egy olyan helyzet...

Belekerültem egy olyan helyzetbe, ahonnan úgy érzem nincs kiút. Mit tegyek? Nem akarok meghalni, sem feladni.

Figyelt kérdés

A szobámban ülök és pánikolok.



Itt a sztorim:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


MEg lett közben új munkahelyem, és ott is rosszul vagyok meg már baszogatnak, mit csináljak? :(


2018. jan. 20. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló történetem van,és hasonló vagyok hozzád. Átérzem a helyzeted,de nem szabad feladni! Mindenre képes vagy,csak hatalmas lelkierő kell hozzá. Mindig van kiút,csak néha nagyon nehéz megtalálni.
2018. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találj egy jó hobbit.

Műszaki beállítottság esetén tudom ajánlani az elektronikát, jó közösség van sok helyen :)

Gondolkozhatsz valami sporton is (pl biciklizés).

Azért jó mert jobb kedvre tud deríteni hogy csinálsz valamit amit szeretsz, és közben még akár barátokat is találhatsz. De mindenesetre a jobb közérzet segít jobban helytállni.


Hallomásom szerint az ilyen alacsony tudást igénylő gyári munkák környékén egyfolytába egymás fúrása megy, érdemesebb lehetne meggondolni az egyetemet, mert ott legalább esély van arra hogy normális emberek közé kerülj. 1-2 év alatt sikerült találni egy párat annak ellenére is hogy nem nagyon vagyok társasági ember.

2018. jan. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!