Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt olyan időszakotok,...

Volt olyan időszakotok, amikor azt kívántátok bár meghalnátok, mert nincs semmi értelme az életeteknek és senkinek sem hiányoznátok ha többé nem lennétek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 21:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

2-es és 18-as válaszoló vagyok.


Menet közben kiderült, hogy csak egy kicsi kellett volna várnom és odaért volna a megbeszélt találkozóra - nagyobb késéssel. De mivel telefonon is elérhetetlen volt akkor, nem láttam a reményt.


Nagyon nehezen javulni kezdett a kölcsönösen ellenséges hangulat, a tegnapi telefonbeszélgetések hatására. Hihetetlen lelkierőre volt szükségem, de nem veszett el teljesen minden. Csak majdnem...


Maradtunk abban, hogy az eddigiektől eltérő konfliktuskezelési módszert alkalmazunk. Elég nehéz volt meggyőzni a másik felet, többször is szakítani akart nagy vehemenciával. (Fene tudja az ügyvédek általában nagyon szigorúak egyébként is.)

2022. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus, Balázs show és Móúnika show élőben, köszönjük!
2022. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 80% volt már ilyen. Nekem is sajnos én már teljesen ott voltam, én ezért nem félek a mostani helyzettől sem.
2022. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Apránként javulófélben van ezzel az ügyvéddel a "barát"-ságom újra. Néha vannak egészen biztató jelek.


Vasárnap este pl. felhívott azzal, hogy sötét erdőben bolyong és a segítségemet kéri, mert "magányos" - engem pedig türelmes lelki szemetesládának tart. Ezt nem így mondta szó szerint, de ez volt a lényeg.


Értettem: "ha ló nincs, a szamár is jó". Kicsit azért megbántódtam a ki nem mondott, óvatosan elharapott szavain.


Én már korábban leszögeztem vele, hogy hagyjuk ezt az "érzelmes játszadozást", nekünk nincs más dolgunk egymással, ez HIVATALOS ismeretség.


Ő is bevallotta egyszer, hogy reálisabb életszemléletű, érzelmektől mentesebb vagyok, mint Ő maga. (Ábrándos, mélyen romantikus lelkületű férfi valójában.) Olykor, merev, rideg, megközelíthetetlen.


21-es válaszoló voltam.

2022. márc. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nagyimat elveszítettem onnantól kezdve fél évig teljes mélly ponton voltam. Még azóta is rossz, de már nem annyira mint akkor volt. Életem legrosszabb szakasza volt.
2022. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja, kb. 11 éve így kelek minden nap...
2022. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is, most sem alszok tutti!
2022. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt valami fényes az életem. Szüleim elváltak testvéreim nincsenek, barátaim sem. Anyum egyfolytába dolgozik ritka mikor találkozunk. Mióta közeli hozzátartozóm elhunyt katasztrófa az életem és már csak azt várom mikor lesz vége, mondhatja nekem bárki ezek után hogy jobb lesz. Nem,ha eddig nem volt ezután sem. Már beletörődtem. Én mindent megpróbáltam hogy jobb legyen, de minden idővel elromlott vagy rosszabbik esetben elveszítettem, még az utolsó embert akire számíthattam. Sosem fényeztem magam, introvertált, visszahúzódó lány voltam mindig is, kedves segítőkész még annak ellenére is amik velem történtek mert tudtam hogyha nekem nem is de másnak talán még aprósággal is tudjak segíteni. Nem lennék öngyilkos mert felesleges csak magamnak ártanék vele. De ha lehetne választani az biztos hogy inkább nem lennék itt.
2022. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kiélezett konfliktushelyzetek vannak mostanában az életemben. Egyre több ismerősömmel kapcsolatban megy tönkre részlegesen vagy végleg a bizalmam. Hazugságok özönével találkozom.


Van, aki szinte közvetlenül gyilkosságokkal fenyeget (szerencsére még nem a személyem ellen irányulóak ezek a fenyegetések egyelőre, de úgy néz ki, hogy akár azok is lehetnek.)


28-as válaszolóval mélyen egyetértek: "Mióta közeli hozzátartozó elhunyt katasztrófa az életem és már csak azt várom, mikor lesz vége, mondhatja nekem bárki ezek után, hogy jobb lesz." SZÓRÓL SZÓRA szinte ugyanez a helyzet nálam is! Gyász történt, azóta nem találom a helyem.


Jobban elolvastam a 28-as válaszoló sorait és egyre szimpatikusabb, mert nagyon sok a közös vonás, gondolatmenet. Akár szívesen leveleznék vele privátban, de nem szeretném mindenáron erőltetni, mert hátha túl nagy a korkülönbség és ne érezze magát rosszul semmiképpen...


szintén nőnemű válaszoló

2022. márc. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2022. márc. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!