Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is,aki több emberrel...

Van más is,aki több emberrel lakik albérletben és így nem szeret ott főzni?

Figyelt kérdés
Ha egyedül laknék,főzőcskéznék.Így viszont nem szeretek hogy mindig itthon van 2-3 ember,meg úgyis beleszólnának hogy csináljam,mit csinálok,meddig csinálom,stb.Csak akkor főzök,ha egyedül vagyok itthon,de az ritka.35/F

2022. febr. 27. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Tudok úgyis nyugodtan főzni ha több ember van itthon rajtam kívül.
Nem tudok úgy főzni ha többen vannak körülöttem
Nem szoktam főzni sem ha egyedül vagyok,sem ha többedmagammal
11 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyenkor amikor mindenki itthon van kint eszek valahol vagy csak hideget eszek.Nem tudok úgy nyugodtan főzni,ha más is itthon van.
2022. febr. 27. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal jobban zavart, ha a lakótársaim túlzottan szerettek főzőcskézni. Egyik a barátnőjével vagy random csajjal állított be és egész este a konyhában ültek, a másik srácnak a haverja lógott folyamatosan ott és a fél hétvégét főzőcskézéssel töltötték. Persze a takarítás a végén elmaradt.
2022. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Laktam ilyen helyen. 12en voltunk egy nagy konyhára. Én sem szerettem főzni, ha valaki kint volt. Vettem egy kis rezsót és megfőztem a szobában nyitott ablaknál, persze csak ilyen 20-30 perces ételeket főztem. Én utáltam azt is, hogy tudták mikor megyek wcre. A konyhából nyílt az egyik fürdő, nekem az volt a legközelebb. Egyszer este 11kor hazaértem, mentem volna fürdeni. Benyitottam a konyhába, legalább 12 férfi ült ott, ittak, cigiztek, drogoztak, pseztek. Én pedig este lévén nem vittem magammal ruhát, mert törölközőbe csavarva 4 lépésre volt a szobám. Rohadtul örültem neki. Mikor egy régi ismerősöm odaköltözött sokkal nyitottabb lettem. Mertem kint főzni és nem zavart senki. Utána sokszor tapasztaltam, hogy letakarítottam az asztalt és a tűzhelyet, hogy majd megyek fözni. 5 perc múlva már más nekiállt fözni, összekoszoltak mindent és úgy is hagyták. Kedvencem mikor a mammer valamit sütött, ami lefolyt a sütőben és füstölt. Visított a tűzjelző a mammer meg csak állt és nézett befele a sütőbe szótlanul lefagyva. :D
2022. febr. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!