Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordult itt mással is,hogy...

Előfordult itt mással is,hogy csak a személyes találkozásig volt érdekes valakinek?

Figyelt kérdés
Leveleztetek valakivel aki érdeklődött utánatok,majd miután találkoztatok véget értek a levelezések is,többet nem érdeklődött felőletek az,aki korábban nap mint nap kérdezte hogy vagytok,mi van veletek.Volt ilyen?

2022. febr. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen még velem soha, de biztos lesz ilyen is...elég önbizalom romboló lehet. De általában megérzem azt hogy egyáltalán meg e éri egyáltalán találkozni esetemben egy lánnyal...
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kevés ilyen volt


volt olyan akivel találkoztam és nem jött be neki a stílusom, mert "túl kedves voltam" a korábbi témákhoz mérten :)


általában pozitív hatással volt a találkozó a partnerekre, lett ebből 3 komolyabb kapcsolat és pár találka is


F

2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában inkább fordítva volt régem. De azért velem is megesett, hogy nem volt szimpatikus a lány vagy csak nem éreztem részéről azt, hogy akarna valamit így onnantól már nem érdekelt.


De még mostanában is vannak ilyenek. Közös programon ismerkedtünk meg, beszélgettünk, találkozgattunk. Aztán valahogy azt láttam, hogy élőben nem működnek a dolgok, elmarad a találkozások "katarzisa" és mindig az van, hogy beeszélünk valamiről de nem teljesül. Így igazából már beszélgetni sincsen kedvem a semmiről.

2022. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!