Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha sportoltam volna, jártam...

Ha sportoltam volna, jártam volna konditerembe,most nem itt tartanék?

Figyelt kérdés
Nem fájna a nyakam,a hátam,a derekam,nem meszesedtek volna el az ereim?Barátnőm is lenne,ha izmos lennék?Nem kéne gyógyszereket szednem?

2022. márc. 7. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Tetszik egy nőnek,ha egy férfinak izmos teste van.
Valamelyik nőnek tetszik,ha izmos egy férfi,valamelyiknem nem.
Nem a nők miatt kell sportolni,saját magunk miatt.
38 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban mozogtam csak tornaórákon általánosban meg szakközépben.Azóta semmi.Pedig éreztem hogy tele vagyok energiával de nem vezettem le.Fizikai munkát is szakközép iskolás koromban csináltam utoljára.
2022. márc. 7. 22:37
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg az általad felsoroltak többségével nem lenne bajod. 25 éves vagyok, a nem sportoló barátaimnak már most hátfájdalmai vannak... Az életük harmadán sincsenek és már problémás a mozgás, az állóképesség. Őszintén, mindenféle lenézés nélkül mondom, hogy ez tragikus, egyszerűen szomorú. Fiatal emberek nem tudnak felmenni a harmadikra fuldoklás nélkül és nem bírnak felegyenesedni fájdalom nélkül..


Mondjuk ennek csak egy része a sport, a másik a táplálkozás

2022. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gyere kajafutárnak, itt makk egészséges leszel.
2022. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Nem edzek nekem is fáj mindenem. Kezdj neki, mert így fájdalmas lesz nagyon később.
2022. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én elmennék a háziorvoshoz és tanácsot kérnék tőle.Mennyit mozognak,miket csináljak,elmehetek e futni,csinálhatok e fekvőtámaszokat mindent megbeszélnék orvossal.
2022. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát a mozgás az sosem árt. Most nem is feltétlen a konditeremről van szó, hanem bármilyen mozgásról. Nyilván nem jó éveken át a négy fal közt ülni. Viszont az izmosság az nem egyenlő azzal, hogy az embernek barátnője is lesz.
2022. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaza van Lorenzonak egy orvossal kéne beszélnem hogy mit ajánl,mivel kezdjek,futással?Vagy biciklizéssel?Vagy mindegy?
2022. márc. 7. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
1%
Bicikli = impotencia
2022. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Elég béna, hogy ennyire a nőkre hegyezed ki a kérdést. Szemmel láthatóan nem csak testben hanem fejben is vannak gondok.


Amúgy meg a kérdésre a válasz tök egyértelmű, ha sportolsz akkor előrébb vagy.

Ez egyszerű tény.


Nem csak a "kigyúrommagam" létezik, van egy csomó sport, bringázás, túrázás, vagy ha már csak otthon edzel alap szinten azzal is sokkal előrébb leszel mint azzal, hogy a félpuha répát rángatod a gép előtt egész életedben.


Én magam gyakorlatilag csak túrázni, kirándulni járok. 20-30 km-eket és már ez is sokat számít. Pedig mellette ezen kívül keveset mozgok, nagyobb túrákra szoktam "ráedzeni" nem is étkezem igazán egészségesen, mégis alapvetően rendben van a szervezetem, nincsenek görcsölő izmaim mint régen, a vérnyomásom tökéletes a pulzusom alapjáraton alacsony az összes orvos vagy aki vizsgál megkérdezi, hogy aktívan sportolok valamit, mert azt mutatják az eredmények, hogy igen.


Plusz mentálisan is sokkal inkább rendben vagyok a mozgástól és attól, hogy kimozdulok.


Nyilván a párkapcsolat egy más téma ott azért többet kell mutatnod. De nyilván jobban mutat egy karbantartott, erős test, mint egy "lelakott".

2022. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen - és nem írtad volna ki ezt a "kérdést" sem ide!
2022. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!