Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha teljesen magányos vagyok...

Ha teljesen magányos vagyok becsüljem meg azt aki írogatni hajlandó velem, kedves írásban, de találkozni nem akar?

Figyelt kérdés

Vagy semmi értelme ilyennel tartani a kapcsolatot?

Azt nem mondta így őszintén meg hogy nem akar találkozni, de ő is azzal a sablon kamu dumával jött amivel ilyen esetben szoktak, hogy találkozna velem de olyan borzalmasan elfoglalt. Szóval nem akar találkozni. Írásban viszont nagyon kedves velem


2022. márc. 13. 06:34
 1/10 anonim válasza:
67%

Én kifejezetten olyan barátot keresek, akivel csak írásban beszélgetünk.



Épp ma tettem is fel egy kérdést ebben a témekörben.


Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség »


A KÉRDÉSEM: Egy levelező barátság lehet jó hatásal a mentális egészségre, segíthet a lelki egynesúly fenntartásában?


KIEGÉSZÍTÉS: Semmi komolyra nem gondolok, csak, hogy van valaki, akinek rendszeresen írsz, és ő rendszeresen válaszol is. Van valaki, akivel nemtől és kortól függetlenül beszélgethetsz bármiről.


ma 06:10

2022. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, becsüld meg. Van pár olyan barátom, akikkel rendszeresen csetelünk, de valószínűleg nem fogunk találkozni. Családosak, elfoglaltak, messze laknak, nem fognak bumlizni 300 kilométert, hogy megigyanak velem egy kávét, de amúgy jól elbeszélgetünk. Ilyen lett a világ ezt el kell fogadni. Közben persze lehet keresni, találni összejárós barátokat is.
2022. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen!

Mert amíg másként magányos vagy, addig legalább mégis ott van Ő neked és esetleg megkedvelhet annyira, hogy több legyen mint csak levelezés!

2022. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig találkozok. Ott derül ki sok dolog.
2022. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát... Ez olyan, mintha éheznél, és valaki szánalomból egy lehányt szendvicset adna. Megennéd, mert éhes vagy, de azért még rosszul lennél tőle.

Igazából én azt becsülöm, aki hajlandó az én igényeimre is hajlani, legalább minimálisan. De az, hogy csak a saját érdekeinek megfelelően viselkedik, az nonszensz. Az ilyeneket kerülöm.

2022. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Méltatlan lenne számomra irkálós "barát"nak lenni. Nekem egy barát ott kezdődik eleve h közös programokat csinálunk és max annyit irkálunk h mikor hol.
2022. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

társadalmi szempontból biztos pozitívan változtatna, ha beletörődnél, de ettől te nem fogod magad jobban érezni, szóval vagy választod ezt, vagy továbbra is próbálkozol, hátha egyszer lesz olyan ember, akinél még inkább a személyes kapcsolatok élveznek prioritást...


én legutóbb, amikor egy barátom kérte, hogy ne találkozzunk annyit, mert ő nem igényli, nincs nagyon ideje sem, kerestem új embereket mellé, ahogy javasolta.

nos azóta teljesen kiüresedtem...lett egy csomó új ember az életemben, akikkel csak beszélgetünk neten...semmi kedvem nem lett már találkozni senkivel, egyikőjüket se tudom igazán komolyan venni, csak írkálunk...és azóta ezzel a barátommal is kb. ennyi van. ez engem belül mégis bánt, nem érzem helyesnek, hogy 1-2 hónapja még jóval több kontakt volt köztünk, odafigyeltem rá, akármiről is volt szó, most meg már semmi érdemi...de ez kell az embereknek úgy tűnik. most biztos kevésbé vagyok "sok" :D


én csak azt nem tudom összeegyeztetni, hogy szinte minden ember megértő, figyelmes barátokra vágyik, amikor ezt félkészen megkapják, akkor meg nem hajlandóak készre alakítani, mert az munka...

2022. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
Egyrészt becsüld meg! Másrészt,lehet,hogy tényleg nem ér rá. Továbbá,javasold,hogy meglátogatod,ha te nem vagy annyira elfoglalt!
2022. márc. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Becsüld meg! Nekem már ilyenek sem maradtak, és elég pocsék így...

De attól, hogy megbecsülöd, még nem kell feladni, hogy olyan barátot találj, akivel találkozni is tudtok!

2022. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, kedvesen beszél veled, mert gondolom nem akar megbántani, de mivel semmit nem lenne hajlandó érted megtenni, még egy annyit sem, hogy találkozzatok, az azt jelenti, mégsem érdekled annyira. Akkor azon mit kéne megbecsülni? Hogy szóba áll veled? Mint kb. minden harmadik idegen ember? Inkább a magányoddal kezdj valamit, mint hogy olyan emberekre pazarold az idődet, akik sosem fognak téged úgy szeretni, ahogy neked jó lenne. Szerintem inkább keress más barátot, akinek többet is jelentesz egy távkapcsolatnál.
2022. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!