Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért nem tudok emberek között...

Mért nem tudok emberek között lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar nem akarok róluk tudomást venni, rájuk nézni, sőt azt se szeretem ha látnak engemet, vagy ha az utcán kint vannak, lehajtom a fejemet vagy elfordítom így nem lehet élni nem tudom mit mondjak hogy viselkedjek velük ez nem normális
2022. márc. 13. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Szinte bújkálok tőlük
2022. márc. 13. 13:15
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Keress szakembert, vele beszéld meg ezt. Valamilyen szinten kell az emberekkek érintkezni, mondjuk munkahelyen.

Illetve kellenek egészséges baráti kapcsolatok is és az is jó, ha van szerető párod, akibe szerelmes vagy.

2022. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon félsz, tartasz az emberektől.

Mondjuk neten ismerkedj, pár heti-hónapi levelezés után kialakul szimpátia, tudtok találkozni-beszélgetni. Utána már próbálhatod két emberrel, majd hárommal is.

Ha nem megy a gyakorlás, vagy úgy érzed nem tudnád megcsinálni, én is szakember felkeresését javaslom.

Nem tudom mennyi idős vagy, de muszáj lesz előbb-utóbb hivatalos ügyeket intézni, kiállni önmagadért stb...

2022. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Pszichológushoz kéne menned.

Ez egy jo tanács

2022. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!