Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Èreztetek mar hogy nincs...

Èreztetek mar hogy nincs èrtelme az èleteteknek?

Figyelt kérdés
33 èves vagyok ugyan van munkam lakasom, de nincsenek mar barataim ... nincs parom, nem szulhetek senkinek , nem utazom egy ideje nem sportolok.... kb katasztrofa az eletem🤦🏻‍♀️

2022. márc. 18. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedül vagy ezzel sajnos, én 42 éves férfi létemre vagyok így. De már erőm és kedvem sincs kiemelkedni ebből, rengeteg idő telt el...
2022. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem mindig, régebben is ezt éreztem. Bizonyos probléma is hozzájárul ehhez (illetve az a fő ok), amely problémát bármenyire akarok, nem tudok megoldani, hiába teszek erőfeszítéseket már sok-sok éve.
2022. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Senior Séf ***** válasza:
55%
Ezek tipikusan magász-szülte gondolatok. Menj emberek közé vagy legalább egy kutyát szerezz be.
2022. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Soha. Voltam szingli, a családommal is ritkán beszélek+ nincsenek barátaim sem mert nem igénylem őket, de ettől még nem éreztem ilyet.

Azóta megházasodtam, lett egy párom akit nagyon szeretek,de a többi ugyanaz. És mindig, másoktól függetlenül is élveztem az életemet, mert úgy alakítottam, azt csinálom ami boldoggá tesz, a munkámban és a szabadidőmben is. Nem élek a társadalmi elvárások szerint.

Az életed értelmét neked kell megtalálni, és nem szabad mások meglététől függővé tenni.

2022. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Évek óta így vagyok az élettel én is. Barátaim elhullottak, teljesen más ember lettem mint 5 évvel ezelőtt.
2022. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
#3 és #4 kommentelőnek igaza van, tenni kell hogy a dolgok, az érzések változzanak.
2022. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, de nem izgat. Nem muszáj, hogy értelme legyen. Gondolj arra, hogy annak idején a szüleidnek volt egy tök jó estéje. ;)
2022. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Êm folyamatosan ezt érzem. Értelme lenne, mert orvos vagyok, társadalmilag hasznos munkát végzek, de se társ, se barátok semmi. 32 éves vagyok és csak a munka van. Azt néha szeretem, néha gyűlölöm.
2022. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Javaslom, hogy az interneten keresgélj hasonló helyzetben lévőket, ha barátokat keresel. Ehhez kell egy kis bátorság. A sportolást úgy kell csinálni, hogy beiratkozol valahova és nem gondolkodsz sokat, csak mész, még ha nincs is motivációd.

Ha pedig az élet értelmét szeretnéd tudni, az nem lehet más, mint az örök boldogság.

2022. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor éreztem. Amint meghalnak a szüleim végzek is magammal. Csak miattuk tartok ki még ideiglenesen. A tököm szenvedjen még 30 évig
2022. márc. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!