Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Hogyan...

Magányos vagyok. Hogyan teremtsek kapcsolatot az emberekkel?

Figyelt kérdés

Introvertált személyiség vagyok. Eddig úgy éreztem elég behatás ér az emberektől és egyáltalán fel sem merült bennem, hogy több időt töltsek velük. De most valahogy kikoptak a beszélgetések, eltűntek a kapcsolatok. És egyedül maradtam. Váltok szót emberekkel a munkahelyen, néha még ténylegesen beszélgetünk is. De ennyi és én most többre vágyok. Arra vágyok, hogy beulunk valahova, programot csináljuk valakivel és beszéljünk, vagy bulizzunk és szórakozzunk.

Amúgy párkapcsolatban élek, de nem elég számomra csak vele lenni. Másokat is akarok, nem csak azonos hanem ellentétes nemű embereket, mindenféle félre értés nélkül. Emberekkel akarok lenni.

Úgy érzem magam mint az öregek, akik leszolitanak a buszon meg random el kezdenek beszélni másokhoz, mert annyira rohadtul magányosak, hogy ez az egyetlen opciójuk. Annyira szomorú és annyira szomorú vagyok most.



2022. márc. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én is ugyanígy éreztem sokszor! Fogtam magam és elmentem egyedül bulizni! Jól éreztem magam, lettek barátaim!
2022. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért tartanak az ilyen barátságtól, mert nem lehet tudni, hogy a barátod/barátnőd hogyan kezeli, hogy te egy ellentétes nemű barátoddal csinálsz programokat.
2022. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos első válaszoló, te igazán bátor vagy. Persze ehhez nem kell mindenkinek bátorság, de én olyan régóta élek ebben a párkapcsolat nevű dologban, hogy ijesztő ez a gondolat, hogy valahova egyedül menjek egy rakat ismeretlen közé...hmm,lehet kéne egy pszichológus XD de ahhoz is gyáva vagyok


Ah, igen zurosek ezek a barátság haversag dolgok ha kapcsolatban van az ember. Néha a legmelyebb pontokon arra gondolok, hogy szakítanom kéne ezzel kilépve egy olyan komfort zonabol ami nem egészséges számomra. De közben meg szeretem őt. Vagy ez már csak a megszokás? Ah, annyi minden van ebben ahol most vagyok, nem tudom mi lenne a jó

2022. márc. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!