Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor, mibe égtél ki? Hogy...

Mikor, mibe égtél ki? Hogy vagy most?

Figyelt kérdés

Én teljesen ki vagyok égve, harminchoz közel. Nem köt le MÁR semmi. A közéleti vitákat is hanyagolom, kiábrándultam.

Társkeresés se érdekel már, néha elnézek egy két párt hogy boldogok e vagy csak párban szenvednek...

Úgy érzem minden megfáradt és lóg a levegőben.

Rájöttem hogy az élet MÁSNAK oylan könnyű csak én játszok mindig nehezített pályán.

Régen volt csomó hobbim most egy se, köt le. Ennyi volt? - szevasz tavasz???

Annyira értelmetlen EZ A FÖLDI ÉLET nem önmagában csak amilyenné lett. Egy androidnak egy sejtnek érzem magam. Minden napom egyforma. Ugyan az ismétlődik.



2022. márc. 29. 12:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon csalódott vagyok az életben.
2022. márc. 29. 12:13
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért ennyire negatívan nem kéne nézni a dolgokat, de egyébként ha érdekel én a párkapcsolatok miatt égtem ki inkább...
2022. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az se jó :( én mindentől :(
2022. márc. 29. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok kiegve, harmincas eveim elejen. Imadok elni, sportolni, jatszani, szeretem a munkám (illetve a két cégem), anyagilag jol allok. Az egyetlen amibe ki vagyok egve, az a lányok. Tavaly vege lett egy hosszu kapcsolatomnak, azota csak olyanokat fogok ki akik pár alkalom után nem vonzanak, a legtobb csaj pedig teljesen ures belul, es nem igazan latom a kiutat, de majd alakul valahogy.
2022. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a hónapban elveszítettem 100 millió forintot. De mégsem mondom hogy az élet értelmetlen, vagy hogy véglegesen ki vagyok égve. Talán a következő hónap jobb lesz. :)
2022. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom mint te.
2022. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már csak meg akarok halni,kiégtem már.

Annak a fázisnak vége,de csak 20 vagyok.

2022. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyen pontok mindenki életében. Majd túl lendülsz ezen.
2022. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Én balesetet szenvedtem 3hónapja,összetört egy régi sportautóm,elvesztettem a csajom,munkám sincs.:) Nem érdekel mert minden nap mást hoz.26F
2022. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csibészbe
2022. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!