Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha semmi önbizalma...

Mit tegyek, ha semmi önbizalmam nincs?

Figyelt kérdés
Nagyon azt hiszem, hogy csúnya vagyok. Amikor valami lány rámnéz egyből elfordítom a fejem, múltkor buliban kezdeményezett egy lány, de lekoptattam, volt még egy aki kezdeményezett de azt is ignoráltam. Ez egy trauma nálam, mert általánosban a c állampolgárok közül 2-3 lány mindig csesztetett, mert nem volt akkor pénzünk normális ruhára és elmondtak mindennek. Egyszerűen nem tudok ebből kitörni. 18F

2022. ápr. 5. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Később az életben sokkal jobban fognak b..tatni ennél, minthogy megszólják párszor az anyagi helyzeted, nem értem ez miatt miért van bajod...érthetőbb lenne ha valami párkapcsolati-szexuális probléma miatt lenne.


Mindegy szard le azt a 2 csajt, ha jött 2 jön majd több is...az önbizalom siker élmények alapján épül fel (normális esetben) tehát próbálj úgy élni ahogy neked jó-sikeres az élet. Nekem régen az segített ha elmentem edzeni, neked bármi más okozhat sikert.


Annyira viszont ne törd magad, minnél hülyébb az ember annál magabiztossabb. Tehát megfelelési kényszer ne legyen benned mármint egészségtelen szinten..ha meg nem megy fogadd el magad.


29f

2022. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Meditálj
2022. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Keresni kell olyan dolgot, amitől lesz!
2022. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakember tudna segíteni.
2022. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Suliban mindenert bsztatjak azt akit lehet.. ideje tovabblepni es szrni az ilyen nyomorultak velemenyere. A legtobb c tok randa csak nagy az arca meg agressziv. Ilyenek velemenyere adsz? 😀 valszeg mind csoro es monoton ures napjait tengeti..

Csomo haverom van aki nem nez ki jol de sikeres a noknel mert jo a dumaja es tul tud lepni mas velemenyen. A noknek a kisugarzas fontosabb. Most nem a fitness modellekre meg az aranyasokra gondolok hanem az atlag aranyos csajokra

2022. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki fogsz tudni törni, ne aggódj. -Még fiatal vagy, szerzel egy jó szakmát, elmész majd dolgozni és meglátod, hogy nem is olyan rossz az élet. Ne aggódj, nincs miért. Én lány vagyok, igaz 30-as, de én is iszonyat önbizalomhiányos voltam a te korodban. A munkahelyeken meg nem fognak cikizni. Ne foglalkozz azokkal az emberekkel, akik cikiznek, ne legyenek rád hatással. Engem is csesztettek anno, de én azt a taktikát választottam, hogy amikor visszaszóltam, de keményen és arra nem vagyok olyan büszke, vagy pedig levegőnek néztem az illetőt. És azt hiszem ez volt a jobb taktika. Rendben vagy te.
2022. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!