Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljon az, aki egyedül...

Mit csináljon az, aki egyedül van és magányos, de nem tud barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, nincsen senkim. Csak a rutinszerű, alap dolgok miatt járok el otthonról mint pl. bevásárlás, posta stb. Ezeken az alkalmakon kívül senkivel sem találkozom, senkivel sem beszélek. Nincsen olyan hobbim, ami kapcsán emberek közé járhatnék és nincsenek is olyan lehetőségek sem a lakhelyemen vagy annak környékén, ami társaságot jelentene. Maximum az interneten beszélek emberekkel, de ebből még sosem lett normális beszélgetés, pláne nem bárminemű kapcsolat és meg is untam, belefáradtam.
2022. ápr. 8. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

mennyi idős vagy?


Ha nagyon akarsz tudsz barátokat szerezni, de lehet ehhez változnod kell.

2022. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Sportolás? Menj el egy harcművészeti helyre, ott sok nagyszerű emberrel tudsz találkozni.
2022. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Miből élsz? Mért nincs hobbid? Minden lakóhely környékén van egy város, ahol van valami művelődési ház, nyelvtanfolyam, táncklub.
2022. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Én pl. nem is akarok. Naponta többszáz (de van az ezer is) emberrel találkozom, és estére, meg hét végére már egyáltalán nem vágyom senki társaságára. Néha "beesik" ezen halmazból egy-két egyéjszakás (mindegy hogy nő, vagy férfi, ha jól néz ki), de többre nem vágyom.
2022. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Vagy ott nincs lehetőség barátkozni?
2022. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Van hobbim, de azok nem közösségben végezhető hobbik. Az olyanok mint a sportok vagy a tánc nem érdekelnek, nem szeretem. Olyan nyelvtanfolyamra sincs itt lehetőség ami nekem jó lenne, bár már jártam többre és nem gondolom, hogy ott olyan könnyen lehetne barátkozni, nem volt jellemző még a beszélgetés sem nemhogy a barátkozás. Most dolgozom, de ott sincs lehetőségem barátkozni, kb. semmi kapcsolat nincsen köztünk a többiekkel és nem is az én korosztályom.
2022. ápr. 8. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz semmit sem, ahol kapcsolatokat lehet kiépíteni, akkor nem nagyon lehet mit tenni.
2022. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem dolgozol? Tarts kutyulit.
2022. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 moozygoo ***** válasza:
Ha társaságra vágysz, próbálj csoportos hobbikat keresni, ahol nyitottak arra az emberek hogy becsatlakozz
2022. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Milyen ilyen csoportos hobbi lehet?
2022. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!