Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljon az, aki egyedül...

Mit csináljon az, aki egyedül van és magányos, de nem tud barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, nincsen senkim. Csak a rutinszerű, alap dolgok miatt járok el otthonról mint pl. bevásárlás, posta stb. Ezeken az alkalmakon kívül senkivel sem találkozom, senkivel sem beszélek. Nincsen olyan hobbim, ami kapcsán emberek közé járhatnék és nincsenek is olyan lehetőségek sem a lakhelyemen vagy annak környékén, ami társaságot jelentene. Maximum az interneten beszélek emberekkel, de ebből még sosem lett normális beszélgetés, pláne nem bárminemű kapcsolat és meg is untam, belefáradtam.
2022. ápr. 8. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
CSoportos hobbi a túrázás, kirándulás. Több olyan túratárs kereső oldal is van, ahol lehet csatlakozni másokhoz. Vagy vannak szervezett utazások, túrák is, ide is be lehet fizetni, még olcsóbb is, mint egyedül szervezni.
2022. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És tudsz mutatni olyan oldalt vagy csoportot, ami aktív és fiatalok (huszonévesek) is használják?
2022. ápr. 14. 14:25
 13/13 anonim ***** válasza:

www.turatars.hu

én évekkel ezelőtt itt csatlakoztam egy túracsoporthoz és sok embert ismertem ott meg. Voltak köztük fiatalok, idősebbek egyaránt. Persze ehhez az kell, hogy egyáltalán szeress túrázni, kirándulni.

2022. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!